Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 20 235

Gimnazijos direktorių patvirtino, bet dėl jo algos kilo klausimų

Raimonda Andriulionytė  •  raimonda@alytusplius.lt  •  12:27, 2019-10-31
D. Vasiliauskas.
AlytusPlius.lt nuotr.

Buvęs Likiškėlių progimnazijos direktorius Donatas Vasiliauskas kraustysis į naują darbo vietą. Savivaldybės taryba ketvirtadienį jį oficialiai paskyrė Jotvingių gimnazijos direktoriumi. Prieš priimant sprendimą, politikams kilo klausimų dėl direktoriaus algos dydžio.

                                                                                                                                       

D. Vasiliauskui buvo pasiūlyta nustatyti 12,6 pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientą. Tai – gerokai daugiau negu vidutinis Alytaus švietimo įstaigų vadovų atlyginimų dydis.

 

Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Vytuolio Valūno buvo prašoma pateikti, kokie yra kitų mokyklų vadovų algos pastoviosios dalies koeficientai. V. Valūnas teigė jų mintinai neprisimenantis ir žadėjo informaciją pateikti vėliau.

 

Taryboje pasigirdo svarstymų, kad nereikėtų skubėti vos atėjus vadovauti gimnazijai iškart mokėti didelį atlyginimą, kiti manė priešingai – kad alga ir taip nėra labai didelė.

 

Tad tarybos nariams buvo pasiūlytas ir alternatyvus variantas – balsuoti ir už vidutinio dydžio koeficientą. Visgi politikai balsuodami apsisprendė palikti sprendimo projekte pateiktą 12,6 dydžio koeficientą ir nieko nekeisti.

 

Darbą Jotvingių gimnazijoje D. Vasiliauskas pradės nuo lapkričio 5 dienos.

 

Meras įpareigotas sudaryti su D. Vasiliausku penkerių metų darbo sutartį.

 

D. Vasiliauskas konkursą Jotvingių gimnazijos pareigoms užimti laimėjo spalio pradžioje. Jis  buvo vienintelis kandidatas šiame konkurse.

 

Laikinai Likiškėlių progimnazijos vadovo pareigas dabar eis direktoriaus pavaduotoja Daiva Čepanonienė.

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra