Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 13 123

Giluičio ežero paplūdimyje bus įrengtas pontoninis tiltas

Alytaus rajono savivaldybės informacija  •    •  14:28, 2019-09-11
Susidvėjęs lieptas bus ne rekonstruojamas, o pakeistas nauju.
Alytaus rajono savivaldybės nuotr.

Alytaus rajono savivaldybė pasirašė sutartį, kuria numatyta Simno Giluičio ežero paplūdimyje susidėvėjusį lieptą pakeisti nauju pontoniniu lieptu. Artimiausiu metu ketinama pradėti jo įrengimo darbus, kurių pabaiga numatyta spalio mėnesį. 

 

Dėl tilto sutvarkymo gyventojai buvo kreipęsi į savivaldybę. Apsvarsčius visus variantus, senąjį tiltą dėl stipraus nusidėvėjimo nuspręsta ne rekonstruoti, o pakeisti nauju.

 

„Naujas pontoninis tiltas Giluičio paplūdimyje bus 28 metrų ilgio, su aikštele ir suoliukais“ , –  sakė Alytaus rajono savivaldybės administracijos Komunalinio ūkio skyriaus vedėjas Mantas Ludavičius.

 

Pontoninio tilto įrengimui Giluičio ežero paplūdimyje iš savivaldybės biudžeto skirta 12 tūkst. eurų. Darbus atliks konkursą laimėjusi UAB „Torgas“.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra