Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Geros naujienos alytiškiams: kyla naujo fabriko pamatai

Daina Baranauskaitė, Kastytis Skrabulis  •    •  14:15, 2023-12-14

AB „Kauno grūdai“ pradeda naujo fabriko statybas Alytaus mieste. Gruodžio 14 dieną, simbolinės laiko kapsulės įkasimo ceremonijos metu, oficialiai paskelbta naujojo gamybinio padalinio statybų pradžia. 

 

Renginio metu buvo įkasta kapulė su laišku ateities kartoms, pažyminčiu investicijos svarbą šiandien ir lūkesčius ateičiai.

 

Tai – jau antrasis greitai paruošiamų produktų fabrikas ir trečiasis bendrovės gamybinis padalinys Alytuje. Bendra investicijos suma – 32 mln. eurų.  7,4 tūkst. kv. m. sieksiančiame fabrike bus gaminami greitai paruošiami produktai – greitai paruošiami makaronai ir košės, sukurta apie 250-300 naujų darbo vietų. Šiuo metu bendrovė eksportuoja apie 96 proc. savo pagaminamos produkcijos.

 

Naujos gamyklos statybos patikėtos ilgametę patirtį turinčiai akcinei bendrovei „Panevėžio statybos trestas“ (PST). Šių metų spalio mėnesį buvo pasirašyta gamyklos rangos sutartis, numatomas darbų atlikimo terminas – 11 mėn. nuo pasirašytos sutarties datos. 

 

Suprojektuotas gamyklos pastatas atitiks A++ energetinio naudingumo klasę, statinyje numatytos gamybos ir sandėliavimo patalpos, taip pat buitinės ir valgymo bei poilsio patalpos. Pastato sklype numatoma įrengti 22 elektromobilių pakrovimo vietas, sutvarkyti privažiavimo kelius, vykdyti aplinkotvarkos darbus, įrengti automobilių parkavimo aikšteles, pėsčiųjų takus, pritaikytus negalią turintiems žmonėms ir kt.

 

Išsamiau - videoreportaže.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai