Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Geriausių šalies policijos pareigūnų konkurse – ir komanda iš Dzūkijos

Raimonda Bernatavičienė  •    •  14:04, 2020-09-15
Iš kairės: V. Bužys, R. Kiselytė, G. Krasnickas, L. Ciparis.
Alytaus apskr. VPK nuotr.

Keturių policijos pareigūnų iš Druskininkų komanda išvyko į Trakų rajone vykstantį geriausių šalies policijos pareigūnų konkursą. Čia jie atstovaus Alytaus apskrities vyriausiajam policijos komisariatui.

 

Konkurse geriausiųjų vardo sieks Reagavimo skyriaus vyriausiasis patrulis Vygantas Bužys, Veiklos skyriaus vyresnioji tyrėja Roberta Kiselytė, Druskininkų policijos komisariato viršininkas Gintaras Krasnickas ir Veiklos skyriaus tyrėjas Liutauras Ciparis. 

 

Įprastai konkurse atstovauti Alytaus apskričiai važiuoja tie, kurie geriausiai pasirodo prieš tai Dzūkijoje rengiamose varžybose. Tačiau šiemet dėl COVID-19 grėsmės tokių varžybų organizuoti galimybės nebuvo. Tad į šalies policijos pareigūnų konkursą keliauja tie, kurie geriausiai pasirodė pernai. AlytusPlius.lt primena, kad 2019 metais geriausia Alytaus apskrities policijos pareigūnų komanda buvo pripažinti druskininkiečiai, tad jie ir išvyko į konkursą Trakų rajone.

 

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Alvydas Jurgelevičius linkėjo pareigūnams neprarasti pasitikėjimo savimi, susiklausymo, būti komanda kaip vienu kumščiu.

 

„Parodykite tokį meistriškumą, įgūdžius, sumanumą, kokį parodėte apskrities konkurse, kokį rodote kasdieniame darbe“, - sakė A. Jurgelevičius.

 

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Kristina Janulevičienė teigė, kad pareigūnai išvyko kupini entuziazmo ir geros nuotaikos, pasitreniravę, gerai pailsėję.

 

Visas Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato kolektyvas laiko sukryžiavę pirštus, linki sėkmės ir tiki, kad kolegos padarys viską, kas yra jų valioje.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai