Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 27 373

Gerai rajone padirbėjusių nuteistųjų lauks renginiai ir darbo pasiūlymai

Alytaus rajono savivaldybės informacija  •    •  16:47, 2019-09-03
Antradienį pasirašyta Alytaus rajono savivaldybės ir Alytaus pataisos namų bendradarbiavimo sutartis.
Alytaus rajono savivaldybės nuotr.

Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas ir Alytaus pataisos namų direktorius Genadijus Lepiochinas pasirašė bendradarbiavimo sutartį dėl nuteistųjų darbinių įgūdžių ir integravimo į visuomenę stiprinimo.

 

Pataisos ir Pusiaukelės namuose gerai besielgiantys nuteistieji bus kviečiami savanoriškai tvarkyti  rajono aplinką, dalyvauti aplinkos tvarkymo talkose, akcijose, padėti sutvarkyti savivaldybei priklausančias patalpas ir teritorijas prieš ir po įvykusių rajono renginių, švenčių.

 

Numatyta gerai besielgiančius nuteistuosius kviesti ne tik dirbti, bet ir  į savivaldybės sporto, kultūros renginius, kitas veiklas. Savivaldybė ieškos galimybių įdarbinti juos Alytaus rajono įmonėse, suteikti pataisos namams patalpas seminarams ir konferencijoms. 

 

Pasak Alytaus rajono mero A. Vrubliausko sutartis su pataisos namais naudinga, ypač nuteistiesiems, nes sudarydami sąlygas savanoriškai dirbti seniūnijose, renginiuose, dalyvauti kitose veiklose, padedama bausmę atliekantiems ir besiruošiantiems į laisvę nuteistiesiems integruotis į visuomenę, gerinami, stiprinami darbiniai įgūdžiai. 

 

Alytaus rajono savivaldybės meras Algirdas Vrubliauskas ir Alytaus pataisos namų direktorius  Genadijus Lepiochinas pasirašė bendradarbiavimo sutartį.

 

Dėl nuteistųjų darbinių įgūdžių ir integravimo stiprinimo sutartis tarp Alytaus rajono savivaldybės ir Alytaus pataisos namų buvo pasirašyta 2017 metais vieneriems metams. Bausmes atliekantys vyrai dirbo seniūnijose. Kadangi bendradarbiavimas pasiteisino, šiemet savivaldybės taryba nusprendė sudaryti neterminuotą sutartį.

 

Bendradarbiavimo sutarties pasirašyme dalyvavo Alytaus rajono savivaldybės vicemerė Dalia Kitavičienė ir administracijos direktorė Gintarė Jociunskaitė, Alytaus pataisos namų direktoriaus pavaduotojas Raimundas Markauskas, patarėja Sonata Buzaitienė.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra