Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Gatvėje didelį rąstą pastebėjęs alytiškis: „Gerai, kad šalia kelio, o ne ant automobilio“

AlytusPlius.lt informacija  •    •  13:57, 2023-10-24
Laimei, rąstas nuo kelio jau pašalintas.
Donato nuotr.

Antradienį Alytuje, Naująja gatve, važiavęs alytiškis Donatas Urbanavičius pastebėjo prie kelio gulintį didelį rąstą. Vyriškis spėjo, kad jis iškrito iš miškavežio. „Džiaugiuosi, kad jis guli šalia kelio, o ne ant kažkieno automobilo“, - rašė savo feisbuko paskyroje nuotraukomis pasidalinę vyriškis, prisiminęs ir paauglystėje nutikusią istoriją, kuomet toks rąstas krisdamas vos nekliudė jo paties.

 

„Būdamas paauglys, važiavau motoroleriu savo kaime. Sustojus prie sankryžos, pamačiau atvažiuojant pilnai pakrautą miškavežį.

 

Kantriai stovėjau, žvilgčiojau į aplinką ir išgirdau garsą – duslų ir skambų, kuris privertė atsisukti. Aš sustingau.

 

Pro mane praskriejo nuo žemės atšokęs rąstas. Tada gyvenimas prabėgo tiesiog akyse. Tai buvo emocija, kuri privertė sustoti kelio pakraštyje ir pagalvoti apie tos dienos įvykį, vidinį išgyvenimą, kaip galėjo pasibaigti toji akimirka“, – rašė Donatas.

 

Jis linkėjo vertinti kiekvieną dieną, nes juk niekada nežinai, kaip viskas gali pasisukti.

 

„Tad dabar aš labai nejaukiai jaučiuosi, kai keliuose sutinku perkrautus miškavežius, kurie visada sukelia blogas emocijas. Saugaus visiems kelio“, - rašė alytiškis.

 

Jo feisbuke paskelbtos nuotraukos neliko nepastebėtos. Jas pamatęs kitas alytiškis Artūras nusprendė padaryti gerą darbą. Savo automobiliu nuvyko į nurodytą vietą ir kliūtį pašalino. Supjaustė rąstą į mažesnes dalis, sudėjo į automobilio bagažinę ir išvežė.

 

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai