Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 20 235

Gaisrą gesinusiems žmonėms – alytiškių padėkos ir gražiausios dainos

Ina Grigūnaitė - Skrabulienė  •    •  21:34, 2019-11-03
Padėkos vakarą alytiškių laukė nemokas koncertas.
AlytusPlius.lt nuotr.

Sekmadienio vakarą į Alytaus miesto Rotušės aikštėje vykusį Padėkos koncertą, pavadintą ,,Mes dzūkai – ne paspirtukai“,  rinkosi minios alytiškių. Jaudinančio renginio metu visi troško  ištarti AČIŪ Alytaus padangų perdirbimo gamykloje  gaisrą gesinusiems žmonėms.

 

Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis pasidžiaugė, kad tiek daug alytiškių susirinko į renginį. ,,Smagu, kad jūs esate ne tik socialiniame tinkle ,,Facebook“, o ir čia“, - kalbėjo jis.

 

Meras prisiminė dvi nerimo kupinas savaites ir negailėjo padėkos žodžių visiems, kurie prisidėjo prie gaisro gesinimo darbų. ,,Vyrai, kurie ėjo į ugnį, jautė baimę, tačiau socialiniuose tinkluose paskaitę daugelio alytiškių stiprinančius, palaikymo kupinus žodžius pasijuto esantys didvyriais, - sakė jis.

 

Baigdamas nuoširdžią kalbą, N. Cesiulis visiems pažadėjo, kad kol bus miesto meras, niekam neleis alytiškių stumdyti, nes dzūkai – ne paspirtukai.  

 

Gražūs ir prasmingi žodžiai sklido ir iš Alytaus rajono mero Algirdo Vrubliausko lūpų.  Jis taip pat pasidžiaugė gaisrą gesinusių ugniagesių profesionalumu. ,,Manau, kad po šios nelaimės mes tapsime stipresni, būsime dar labiau susitelkę ir save vertinsime kaip Dzūkijos bendruomenę“, - kalbėjo jis.

 

 Padėkos vakaro metu alytiškiams neatlygintinai koncertavo visas būrys atlikėjų: Aistė Pilvelytė, ,,Biplan“, Jurga, Omerta, ,,Svaras 409“, ,,Andy Abro Band“, Anatolijus, ,,Vlvet“, Aušrinė, Asta Pilypaitė, Andra Kavaliauskaitė, Justas Lapatinskas, Antturi, Viačiaslavas Mickevičius, Rima Vaickelionytė.

 

 Dainininkė Andra Kavaliauskaitė sakė, kad jai norisi atiduoti visą savo pagarbą ir labai stipriai padėkoti mūsų kovotojams, mūsų broliams, gesinusiems gaisrą.

 

Dzūkas Justas Lapatinskas neslėpė, kad pakviestas koncertuoti labai apsidžiaugė ir sakė,  kad tai mažiausia, kuo jis gali prisidėti.

 

Alytaus jaunimo nuoširdų AČIŪ išdainavo grupė „Velvet". Žaviosios "Aušrinės" šokėjos kaip padėkos ženklą dovanojo savo šokį.

 

Viso renginio metu  iš alytiškių lūpų garsiai ir nuoširdžiai skambėjo žodis AČIŪ.

 

Spalio 16 – ąją kilęs ir gaisras itin suvienijo bendruomenę. Prisidėjusiems prie gaisro gesinimo dėkojama pervedant pinigų į specialiai tam tikslui atidarytą sąskaitą, rašant laiškus socialiniuose tinkluose.

 

Daugelis kalbintų alytiškių  mano, kad ši pirmą kartą Alytuje organizuota akcija ,,Mes dzūkai – ne paspirtukai“, kadangi sulaukė tiek daug žmonių dėmesio, turi tapti tradicine.

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra