Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Futbolo turnyras kariui savanoriui A. Sakalauskui atminti

Alytaus miesto savivaldybės inf.  •    •  14:06, 2022-08-19

Penktadienį Alytaus Dainavos progimnazijos stadione vyko kario savanorio Artūro Sakalausko atminimui skirtas futbolo turnyras, kuriame varžėsi Alytaus, Vilniaus, Kauno ir Šiaulių  krašto apsaugos savanorių pajėgų rinktinių komandos, svečiai iš kaimyninės Lenkijos, NATO aljanso kariai.

 

Futbolo turnyro dalyvius ir svečius pasveikinti atvyko Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja Jurgita Šukevičienė, Švietimo ir sporto skyriaus darbuotojai, kario savanorio A. Sakalausko sesuo Aušra Sakalauskaitė, Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dainavos apygardos 1-osios rinktinės vadas plk. ltn. Linas Sadauskas, kiti garbūs svečiai.

 

„Rugpjūčio 21 d. sukanka 31 metai, kai gindamas Lietuvos Respublikos Parlamentą nuo sovietų agresoriaus žuvo Alytaus rinktinės karys savanoris Artūras Sakalauskas, o prieš 25-erius metus Dzūkijos sostinės surengtas jo atminimui skirtas pirmasis futbolo turnyras. Džiaugiuosi, kad jau daugiau nei du dešimtmečius Artūro dvasia gyva Dainavos progimnazijoje, jog čia kasmet vyksta šis tradicinis A. Sakalausko atminimui skirtas turnyras, suburiantis futbolui neabejingus karius. Varžybos tam tikra prasme yra kova, tad linkiu, šio turnyro dalyviams azarto, ištvermės, ryžto ir sėkmingos kovos, o Dainavos progimnazijos bendruomenei ir mums visiems niekuomet nepamiršti Artūro nuopelnų. Lai jo atminimas visuomet gyvuoja visų mūsų širdyse ir mintyse“, – sveikindama futbolo turnyro dalyvius sakė mero pavaduotoja J. Šukevičienė.

 

Alytaus Dainavos progimnazijos direktorė E. Matulevičienė turnyro dalyviams karštą dieną linkėjo žaisti su meile, bet neviršyti savo galimybių, o Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dainavos apygardos 1-osios rinktinės vadas plk. ltn. L. Sadauskas – geros kovos ir saugaus turnyro.

 

Komentarų nėra