Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Filmo „Greiti ir įsiutę“ herojais bandę tapti vairuotojai atsidūrė policijos akiratyje (VIDEO)

Lietuvos policijos informacija  •    •  15:10, 2023-10-24

Lietuvos kelių policijos tarnybos ir Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai daugiau kaip mėnesį rinko informaciją apie nelegalias lenktynes ir chuliganišką vairavimą šalies keliuose, analizavo gyventojų gaunamą medžiagą ir rengė prevencinius reidus, kurių metu nustatė ir nubaudė kone 200 pažeidėjų.

 

Pasak Policijos departamento Viešosios tvarkos biuro viršininko Vytauto Grašio, gavus tam tikrų signalų, kad šalies keliuose vyksta nelegalios lenktynės, vairuotojai elgiasi chuliganiškai ir įžūliai, imtasi rinkti tokią medžiagą ir rengti netikėtus reidus. Kad surinkti įrodymus ir patrauktų asmenis atsakomybėn, pareigūnai stebėjo el. erdvę, organizavo reidus naktimis nežymėtais automobiliais, vykdė kitas viešo ir neviešo pobūdžio priemones.

 

Paskutinis reidas vyko praėjusią savaitę Vilniaus apskrityje, kurio metu nustatyti net 42 įvairūs KET pažeidimai, tokie kaip vairavimas su perdaryta automobilio išmetimo sistema, vairavimas be techninės apžiūros, be valstybinių numerių, transporto priemonių eksploatavimas su nelegaliais švyturėliais, vairavimas neturint teisės ir pan. Patikrinimo metu policijos kinologai su tarnybiniais šunimis pas 3 vairuotojus rado galimai narkotinių medžiagų, pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis.

 

Tuo tarpu rugsėjo ir spalio mėnesiais iš viso surašyta daugiau kaip 150 protokolų už pavojingą vairavimą, chuliganišką vairavimą (visais atvejais atimta teisė vairuoti transporto priemones), tai pat nustatyta 17 transporto priemonių, kurios neatitiko techninių reikalavimų ir kurioms panaikinta techninė apžiūra.

 

Policijos pareigūnai siunčia aiškią žinutę pažeidėjams – šalies gatvės ir keliai negali virsti lenktynių trasomis, todėl ir ateityje tokiems grubiems pažeidimams užkardyti žadama skirti ypatingą dėmesį.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai