Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Feliksas Džiautas lieka vadovauti partijos skyriui

Eglė Indrelytė  •  egle@alytusplius.lt  •  19:59, 2014-05-19
Šiandien vykusiame partijos tarybos susirinkime F. Džiautas nepateikė prašymo atsistatydinti iš partijos pirmininko pareigų
Alytusplius.lt nuotr.

Šiandien vykusiame Alytaus skyriaus socialdemokratų partijos tarybos susirinkime buvo svarstomos tolimesnės Felikso Džiauto galimybės išlikti partijos pirmininku, tačiau šis klausimas taip ir nepajudėjo iš mirties taško. F. Džiautas ir toliau vadovauja partijos skyriui.

 

Pasak socialdemokratų partijos nario Juliaus Sabatausko, F. Džiautas nepateikė prašymo atsistatydinti iš partijos pirmininko pareigų. „Tokio pareiškimo iš jo pusės nebuvo. Buvo priimtas sprendimas šį klausimą svarstyti vėliau. Aplinkybes vertinu labai neigiamai. Žmogaus atsakomybės klausimas prieš save, prieš kitus žmones – taip negali būti“, - po susirinkimo kalbėjo J. Sabatauskas.

 

Nemalonumų F. Džiautas susilaukė po to, kai balandžio 26 dieną policijos pareigūnų sustabdytam Alytaus miesto socialdemokratų lyderiui buvo nustatytas daugiau kaip 2 promilių girtumas. 

 

Jau šį penktadienį Alytaus rajono apylinkės teisme bus nagrinėjama F. Džiautui iškelta administracinė byla dėl vairavimo esant neblaiviam.

 

Pirmasis bylos nagrinėjimas buvo atidėtas, nes F. Džiautas į teismo posėdį neatvyko. Kaip teigė jo advokatas, socialdemokratas bylos nagrinėjime nepasirodė dėl ligos.

 

Staigmeną F. Džiautui pateikė ir Alytaus mokiniai. Gegužės šešioliktą dieną keturių Alytuje esančių gimnazijų tarybų pirmininkai bei jaunimo organizacijos atstovai įteikė pareiškimą Švietimo skyriaus vedėjui Vytuoliui Valūnui, kuriame išreiškė susirūpinimą dėl neetiško ir nepateisinamo „Volungės“ direktoriaus elgesio.

 

„Manome, jog F. Džiauto veiksmai diskredituoja švietimo sistemos pastangas kurti sveiką ir aktyvią bendruomenę“, - rašoma moksleivių peticijoje.

 

Komentarų nėra