Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

„Europrotai“ – smagus žaidimas, kuris vyks ir Alytuje

Nijolė Vitienė, Alytaus Europe direct informacijos centro vadovė   •  alytus@eudirect.lt   •  12:30, 2014-02-26
Kviečia žaidimas "Europorotai".

„Europrotai“ – tai įdomus ir linksmas būdas praleisti laisvalaikį smalsiems ir naujo sužinoti norintiems žmonėms. Tai komandinis žaidimas, paremtas protų kovų tipo viktorina, kuri vakarais į įvairias erdves pritraukia šimtus žinių ištroškusių ir jas pademonstruoti norinčių smalsuolių.

 

Tai ne egzaminas – tai žaidimas! Norint dalyvauti „Europrotuose“ nereikia graužti knygų, skaityti dokumentų ar mokytis atmintinai – tereikia pasitelkti bendras žinias ir loginį mąstymą. „Europrotai“ leidžia  patiems įvertinti, ką žinome apie Europos kultūrą, meną, sportą, maistą, istoriją, geografiją, kiną, muziką, įžymius žmones ir t. t.

 

2014 METAIS NUMATYTI  DU  „EUROPROTŲ“  TURNYRAI PAVASARĮ IR RUDENĮ, KURIE VYKS IR ALYTUJE

 

 Pavasario „Europrotų“ sezone numatyti  4 žaidimo turnyrai, kurie numatyti vasario 26, kovo 5, 12 ir 19 dienomis, restorane CHARLIE PIZZA (Ūdrijos g. 1/Naujoji g. 7E), Alytus, 17.30 val.

 

Turnyre žaidžia komandos, kurias gali sudaryti nuo 4 iki 6 žaidėjų. Turnyro nugalėtojais tampa komanda, surinkusi daugiausiai taškų per visus penkis turus.

 

Vienas žaidimo turnyras sudarytas iš penkių teminių turų po 10 klausimų. Daugiausiai taškų per visus pavasario „Europrotų“ sezono turnyrus surinkusi komanda tampa sezono nugalėtoja. Sezono nugalėtojų laukia Europos Komisijos Lietuvoje specialiai pagaminti prizai.

 

2014 - aisiais metais tęsiamos Europos piliečių metų veiklos, gegužės 25 d. vyks Europos Parlamento rinkimai, tad tos komandos, kurios savo sudėtyje turės bent po vieną dalyvį, turėsiantį teisę pirmą kartą balsuoti EP rinkimuose, gaus papildomą tašką.

 

Vienas žaidimo turnyras sudarytas iš penkių teminių turų po 10 klausimų.

 

Kiekvienas iš penkių per turnyrą vykstančių turų yra skirtingas: pirmasis – bendrųjų klausimų turas,   antras ir trečias turai atspindės tam tikrą visus dešimt klausimų vienijančią temą, ketvirtasis turas sudarytas iš

vaizdų, nuotraukų, vėliavų, logotipų ir kitų vaizdinių, o penktojo turo metu skambės muzikinės mįslės –

dainos, kūriniai, kalbos ir t.t.

 

Viena komanda gali dalyvauti viename, keliuose arba visuose pavasario „Europrotų“ sezono turnyruose.

 

Žaidimo vedėjas veda bendrą komandų pavasario sezono įskaitą.

 

Žaidimo metu komandos gali naudotis tik savo narių žiniomis ir išmintimi. Įvairios ryšio priemonės, internetas, kompiuteriai, literatūra ir kitos galimo sukčiavimo priemonės negali būti naudojamos.

 

LABAI KVIEČIAME  SUFORMUOTI KOMANDAS  IR REGISTRUOTIS „EUROPROTŲ“ ŽAIDIMUI  E. PAŠTU: alytus@eudirect.lt, nurodant savo  komandos pavadinimą, kontaktinį el.paštą, (tel.nr.), kapitono pavardę ir vardą, dalyvių pavardes ir vardus.

 

Žaidimą organizuoja ir veda Alytaus Europe Direct informacijos centras ir Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje.

 

Daugiau informacijos – http://alytus.eudirect.lt arba  www.pazinkeuropa.lt      

 

Komentarų nėra