Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Elektromobilių įkrovimo stotelių „detektyvas“: kas meluoja?

Raimonda Bernatavičienė  •    •  13:09, 2023-01-11
Asociatyvi nuotr.
Skaitytojo nuotr.

Alytuje sutrikus elektromobilių įkrovimo stotelių veikimui, viešojoje erdvėje buvo skelbta, kad visa tai įvyko dėl gedimo. Tą patvirtino ir Alytaus miesto savivaldybė, teigusi, jog elektromobilių įkrovimo stoteles prižiūrinti įmonė gedimus pažadėjo kuo greičiau pašalinti. Tačiau vakar viešoje grupėje Seimo narys pasidalino pokalbio su minėtos įmonės atstovu vaizdo įrašu, kuriame atstovas nurodo, kad stotelės – ne sugedusios, o apribotos dėl, kaip tvirtinama įraše – elektros kainų. Tad kur slypi tiesa?

 

Seimo nario Roberto Šarknicko pasidalintą video galite peržiūrėti čia: https://youtu.be/Ktey0zaBnwU  

 

Susidarius dvipramiškai situacijai, AlytusPlius.lt susisiekė su Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktore Ona Balevičiūte ir teiravosi, tai visgi – stotelės sugedusios ar kažkieno prašymu – jų veikimas apribotas dėl kitų priežasčių?

 

„Vakar kaip tik buvo suorganizuotas pasitarimas dėl techninių dalykų, šiuo metu veikia tik viena stotelė prie kino teatro, kitos – sugedusios. Buvo pažadėta, kad jas pataisys trečiadienį arba penktadienį“,- sakė O. Balevičiūtė.

 

Taip pat ji tvirtino, kad joks įsakymas iš administracijos dėl stotelių veikimo apribojimo duotas tikrai nebuvo.

 

AlytusPlius.lt susisiekus su Alytuje elektromobilių įkrovimų stoteles prižiūčinčia įmone „Elinta Charge“, jos atstovė nurodė, kad komentarą pateiks vėliau.

 

PAPILDYTA

 

Kaip apie 14.30 val. informavo Alytaus miesto savivaldybė, elektromobilių įkrovimo stotelės jau veikia. Trečiadienį UAB „Elinta Charge“ specialistai pašalino gedimus.