Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt

Elektriniu paspirtuku važiavusi moteris partrenkė pėsčiąją: jai lūžo nosis

Eglė Indrelytė  •  egle@alytusplius.lt  •  12:27, 2019-04-15
Elektriniu paspirtuku važiavusi moteris partrenkė pėsčiąją: jai lūžo nosis.
Asociatyvi nuotr.

Alytuje, ankstų sekmadienio rytą, Ligoninės gatvėje, šaligatviu elektriniu paspirtuku važiavusi moteris partrenkė pėsčiąją. Medikų pagalbos prireikė abiem moterims – vienai jų lūžo nosis.

 

Incidentas įvyko apie 6 val. 40 min., kai šaligatviu ligoninės link važiuodama elektriniu paspirtuku 28 metų moteris susidūrė su 36 metų pėsčiąja ir ją sužalojo.

 

Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės priėmimo skyriuje pėsčiajai nustatytas nosies kaulo lūžimas ir galvos sumušimas, o paspirtuko vairuotojai nustatyta kairio antakio žaizda ir galvos sumušimas. Suteikus medicininę pagalbą, abi moterys išleistos gydytis į namus.

 

Alytaus policijos atstovės Kristinos Janulevičienės pasiteiravus, kokie reikalavimai yra keliami elektrinėms transporto priemonėms, ji nurodė, kad jeigu elektrinės transporto priemonės greitis yra ne didesnis nei dvidešimt penki kilometrai per valandą, o galia ne didesnė nei vienas kilovatas, vairuotojams galioja tokios pačios taisyklės, kaip ir dviratininkams.

 

„Elektriniams paspirtukams leidžiama dalyvauti eisme, jeigu yra tvarkinga stabdžių sistema ir garso signalas. Privalomi atšvaitai. Jeigu elektriniu paspirtuku važiuojama kelkraščiu ar šaligatviu, paspirtukų vairuotojai privalo praleisti pėsčiuosius, o prasilenkdami su jais, turi palikti tokį tarpą, kad neužkliudytų pėsčiojo“, - teigė K. Janulevičienė.
 

Anot jos, kokia atsakomybė šiuo atveju bus taikoma paspirtuku važiavusiai moteriai, paaiškės ikiteisminio tyrimo metu.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
loading...
Komentarų nėra

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai