Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Elektriniai paspirtukai Alytuje: laužomi tyčia ar kelionės neatlaiko patys?

Raimonda Bernatavičienė  •    •  9:42, 2022-09-21
Skaitytojų atsiųstos paspirtukų nuotraukos.
Juozo, Artūro, Rimantės nuotr.

Alytiškiai gatvėse vis dažniaus pastebi besimėtančius sulūžusius elektrinius paspirtukus ir spėlioja, ar kažkas juos sugadina piktybiškai, ar tiesiog kelionės neatlaiko patys paspirtukai. Kaip teigė „Bolt“ atstovai, elektriniai „Bolt“ paspirtukai patys lūžta labai retai, tačiau pasitaiko ir vandalizmo atvejų.

 

„Statistiškai „Bolt“ elektriniai paspirtukai lūžta labai retai. Suprantama, kad gyventojai pastebi sulūžusį paspirtuką, tačiau svarbu ir kontekstas: pačių paspirtukų ir ypač kelionių jais kiekis per metus auga dešimtimis procentų. Alytuje situacija yra panaši kaip ir kituose miestuose“, - komentavo „Bolt“ dalijimosi paslaugų plėtros vadovas Baltijos šalyse Eimantas Balta.

 

Pasak jo, elektriniai paspirtukai yra pakankamai stiprūs atlaikyti nuolatines keliones. Žinoma, pasitaiko ir pavojingai manevruojančių vartotojų, kurie su el. paspirtuku elgiasi netinkamai, galimi ir vandalizmo atvejai.

 

„Visuomet reaguojame ir aiškinamės, turėdami tokių įtarimų arba pranešimų. Taip pat mūsų platformoje yra fiksuojama kiekviena kelionė paspirtuku, todėl panašiais atvejais, mes visada kalbamės su vartotojais ir, esant reikalui, blokuojame jų prieigą prie platformos“, - kalbėjo E. Balta.

 

Jis taip pat atkreipė dėmesį, kad norint pranešti apie sulūžusį, netinkamoje vietoje paliktą paspirtuką arba pastebėtą netinkamą elgesį su paspirtuku, patogiausia tą padaryti atsidarius „Bolt“ programėlės paspirtukų žemėlapį ir kairiajame apatiniame jo kampe spustelėjus šauktuką. Taip pat tą galima padaryti per savo įrenginio naršyklę adresu https://bolt.eu/lt/report-scooter/ .

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai