Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Eismo sąlygos mieste nelengvos, tęsiamas naktį pradėtas gatvių valymas

Alytaus miesto savivaldybės Komunikacijos skyriaus informacija  •    •  9:37, 2022-12-12
Trys dešimtys centimetrų sniego tapo nemenku iššūkiu miestą prižiūrinčioms įmonėms.
Alytaus miesto savivaldybės nuotr.

Trys dešimtys centimetrų sniego, kuris per sekmadienį ir pirmadienio naktį nugulė ant Alytaus gatvių bei šaligatvių, tapo nemenku iššūkiu miestą prižiūrinčioms įmonėms.

 

Pasak Alytaus miesto savivaldybės administracijos Miesto ūkio skyriaus vedėjos Palmiros Raškauskienės, sekmadienio vakare jau kiek aprimus snygiui, į miesto gatves išvažiavo pirmos trys valymo mašinos, vėliau prie jų prisijungė dar 7 mechanizmai.

 

„Pirmiausiai dėmesys skirtas judriausioms miesto gatvėms ir šaligatviams, valymo įranga dirbo iki ryto. Dabar, kai intensyviausias eismas, bus keleto valandų pertrauka, kad ir žmonės galėtų pailsėti, ir kuro į mechanizmus pripilti, o tada miesto gatvės bus valomos toliau“, – sakė vedėja.

 

P. Raškauskienės teigimu, kadangi pranešamas naujas snygis, o sniego kiekis mieste jau pakankamai didelis, kai kuriose gatvėse nuo sankryžų sniegas bus išvežamas, kad vairuotojams ir pėstiesiems neužstotų matomumo ir kelio ženklų, bei būtų vietos nuo gatvių sustumti naujai iškritusį sniegą.

 

Gyventojų prašoma supratingumo dėl užstumdytų įvažiavimų į kiemus – vienu metu visko nuvalyti nespėjama. Įvažiavimai bus valomi dienos metu, tikintis, kad prognozuojamas snygis nebus toks stiprus.

 

Miesto gatves bei dalį šaligatvių valo bendrovė „Raguvilė“, o tik šaligatvius pagal atskiras zonas valo bendrovės „Ecoservice“ ir „2MP“. Bendrovė „Stebulė“ valo miesto parkus.

 

Telefonai pasiteirauti:

 

„Raguvilė“ –  8 645 20 999;

„Ecoservice“ – 8 620 38 667;

„2MP“ –   8 659 88 785.