Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt

Einam į kiną? Šią savaitę – specialus Valentino dienos seansas

Kino teatro "Dainava" informacija  •    •  12:16, 2019-02-07
Akimirka iš filmo "Ir visi jų vyrai".

Visus kino mylėtojus vasario 8 - 14 dienomis kino teatras „Dainava“ kviečia pamatyti šiuos filmus:

 

13:00 val - dubliuotas lietuviškai, animacinis filmas šeimai LEGO FILMAS 2 (V).

 

15:30 val  -biografinė komedija STENAS IR OLIS. JUOKO BROLIAI (N-13).

 

18:00 val - lietuvių kūrėjų drama PURPURINIS RŪKAS (N-13).

 

Vasario 8 – 13 dienomis:

 

20:30 val – biografinė komedija  VALDŽIA (N-13).

 

SPECIALUS VALENTINO DIENOS SEANSAS:

 

20:30 val komedija IR VISI JŲ VYRAI (N–16)

 

Bilietus įsigyti galite svetainėje  www.kinasdainava.lt arba „Dainavos“ kino teatro kasoje.

 

LEGO FILMAS 2

Sukurta: JAV (Dubliuotas lietuviškai)

Režisierius: Mike Mitchell, Trisha Gum

 

Didžiuosiuose kino ekranuose atgyja neįtikėtinas iš LEGO kaladėlių sukonstruotas pasaulis, kuriame vėl netrūks spalvingų personažų, nutrūktgalviškų nuotykių ir puikaus humoro. LEGO pasaulį ištiko apokaliptinė katastrofa ir dabar jo gyventojai yra rūstūs, nekalbūs ir nuolat pasiruošę naujai kovai. Tik ne Emetas – jis ir toliau gyvena taip, lyg nieko blogo nebūtų nutikę ir viskas būtų čiki-piki. Tačiau net ir Emeto puikiai nuotaikai ir ramybei ateina galas, kuomet iš kosmoso tolybių atkeliavęs paslaptingas įsibrovėlis pagrobia jo merginą ir draugus: Betmeną, Metalbarzdį, princesę Vienakitę ir Benį. Pasitelkęs visą savo išmonę ir įgūdžius, Emetas susikonstruoja kosminį laivą ir išsirengia į tolimą kelionę – kad nugalėtų paslaptingą priešą, išgelbėtų draugus ir į savo gimtąjį miestą sugrąžintų taiką ir ramybę.

 

PURPURINIS RŪKAS

Sukurta: Lietuva

Režisierius: Raimundas Banionis

Scenaristas: Raimundas Banionis, Renata Šerelytė

Vaidina: Severinas Norgaila, Giedrė Mockeliūnaitė, Tadas Gudaitis, Vidas Petkevičius, Arūnas Storpirštis

 

Vienas lietuviško kino grandų Raimundas Banionis sugrįžta su nauju filmu, kurio idėją širdyje nešiojosi dvidešimt metų. Felikso Rozinerio apsakymo motyvais sukurta juosta „Purpurinis rūkas“ pasakoja sudėtingą Lietuvos žydo Jozefo, partizanų vado Vlado ir jų abiejų mylimosios Janės istoriją.

 

STENAS IR OLIS. JUOKO BROLIAI

Režisierius: Jon S. Baird

Vaidina: Steve Coogan, John C. Reilly, Shirley Henderson, Danny Huston, Nina Arianda, Rufus Jones.

 

Britas Stenas Lorelis (akt. Steve Coogan) ir amerikietis Oliveris Hardis (akt. John C. Reilly) buvo vieni garsiausių ir mylimiausių komikų žmonijos istorijoje. Nors atskirai abu aktoriai kine sukosi jau gerą dešimtmetį, tikroji sėkmė atėjo, 1927 m. jiems susibūrus į duetą, tapusį tikra komedijos legenda.

 

Per beveik trisdešimt metų trukusią bendrą karjerą(iki 1955-ųjų) Lorelis ir Hardis suvaidino daugiau nei šimte filmų, iš kurių 23 buvo pilnametražiai.

 

VALDŽIA

Režisierius: Adam McKay

Vaidina: Christian Bale, Steve Carell, Amy Adams, Sam Rockwell

 

„Valdžia“ nušviečia įtakingiausio viceprezidento JAV istorijoje, Dick Cheney (akt. Christian Bale) istoriją. Pasaulį valdant pažintims ir pinigams, vienas žmogus savo rankose gali sutelkti beribę valdžią. Drąsus, akiplėšiškas, juodojo humoro elementais prisodrintas filmas nušviečia viceprezidento kilimą ir nuopuolį, istorijai pasitelkdamas garsiausius šiandienos aktorius - Christian Bale, Steve Carell, Amy Adams ir Sam Rockwell. „Valdžia“ pelnė net 6 nominacijas Auksiniam gaubliui, „The Hollywood Reporter“ juostą vadina geriausiu metų filmu, o prodiusuoti ją ėmėsi pats Brad Pitt. Kino kritikų teigimu, vardan vaidmens 20 kilogramų priaugusiam ir stulbinamai Dick Cheney kalbėseną bei manieras atkartojančiam aktoriui Christian Bale prognozuojamas antrasis jo karjeros Oskaras.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
loading...
Komentarų nėra

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai