Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 29 961

Einam į kiną? Baisusis klounas sugrįžta į mažą miestelį!

Kino teatro „Dainava“ informacija  •    •  12:23, 2019-09-06
Kadras iš filmo „TAS: antrojo dalis“
Kino teatro „Dainava“ nuotr.

Kino teatras „Dainava“ skelbia repertuarą! Rugsėjo 6 – 12 dienomis rodo:

 

13:00 ir 15:30 PIKTIEJI PAUKŠČIAI. FILMAS 2 (V) - animacinis lietuviškai dubliuotas filmas visai šeimai


17:45 GIMTINĖ (N-13) – drama (lietuviškas)


20:00 TAS: ANTROJI DALIS (N-16) - siaubo filmas

 

Bilietus įsigyti galite svetainėje  www.kinasdainava.lt arba „Dainavos“ kino teatro kasoje. Kasa dirba kasdien 12:00 – 21:30 valandomis.

 

PIKTIEJI PAUKŠČIAI. FILMAS 2

 

 

Nugalėję žaliąsias kiaules, norėjusias pavogti paukščių kiaušinius, Raudonukas, Čakas ir Bomba mėgaujasi savo naujuoju didvyrių ir gelbėtojų statusu. Nugalėtos kiaulės gyvena netolimoje saloje ir, vadovaujamos savojo karaliaus, kurpia vis naujus keršto prieš paukščius planus.

 

Tačiau viskas pasikeičia, kuomet iškyla netikėta grėsmė iš ne per toliausiai esančios trečiosios salos. Pasirodo, tame ledo kampelyje jau daugybę metų gyvena paslaptingas purpurinis paukštis Zeta, kuriam iki gyvo kaulo įgriso nuolat kalenti snapu iš šalčio ir jis nusprendžia pasidairyti naujų namų. Žinoma, ne draugiškai, o pasitelkęs visą savo išmonę ir naujausius karinius išradimus. Atsiradus naujam priešui, paukščiai ir kiaulės privalo bent laikinai užmiršti savitarpio nesutarimus ir susivienyti prieš bendrą grėsmę.

 

Anonsas:  https://www.youtube.com/watch?v=iOt0yiROha0

 

GIMTINĖ

 

 

Lietuvos žiūrovai pirmieji pamatys išeivijos lietuvio, režisieriaus Tomo Vengrio vaidybinį ilgametražį kino filmą „Gimtinė”. Šis filmas – bene pirmasis bandymas mūsų kine pažvelgti iš laiko ir gyvenimo patirties atstumo į atkurtosios Lietuvos nepriklausomybės pradžią.

 

Pagrindinė filmo herojė Viktorija, nukritus geležinei uždangai ir Lietuvai atgavus nepriklausomybę, grįžta į gimtinę drauge su Amerikoje gimusiu sūnumi Kovu. Ji nori atsiimti savo tėvo žemę. Šioje kelionėje į kaimą ją lydi buvęs mylimasis. Atvykusi į sodybą, Viktorija randa vargingai gyvenančias šeimas, ji ir jos palydovai turi nuspręsti, kaip toli yra pasirengę žengti, kad susigrąžintų savo praeitį.

 

„Žinau, kokią galią žmonėms turi praeitis, ypač tiems, kurie paliko savo namus. Tiems, kurie padarys bet ką, kad sugrįžtų į savo Gimtinę”, - sako režisierius.

 

„Gimtinė" – tai filmas apie nesamo rojaus paieškas. Toks rojus gali egzistuoti tik mūsų svajonėse. Kartėlio, ironijos ir nostalgijos kupinus įdėmius Viktorijos ir jos dvylikmečio sūnaus žvilgsnius į šią istoriją palydi ir pasakojimas apie judviejų brandą.

 

Anonsas: https://www.youtube.com/watch?v=gxKUCwCTa48

 

TAS: Antroji dalis

 

 

Šio pagal vieną šiurpiausių Styveno Kingo romanų sukurto filmo pirmojoje dalyje bendromis pastangomis nugalėję klouną Penivaisą, nedideliame JAV Derio miestelyje gyvenantys septyni bičiuliai („Nevykėlių klubas“) pamažu užmiršta kraupiosios vasaros siaubus. Tačiau Penivaisas jų niekuomet neužmiršo.

 

Praėjus 27-eriems metams, klounas vėl sugrįžta terorizuoti Derį. Pajutę nepaaiškinamą trauką, jau suaugę „Nevykėlių klubo“ nariai taip pat sugrįžta namo, kur jų laukia lemiama akistata su savo vaikystės siaubais ir keršto ištroškusiu kraupiuoju Penivaisu.

 

Suaugusius „Nevykėlių klubo“ narius antroje dalyje vaidina tokios žvaigždės kaip James‘as McAvoy‘us, Jessica Chastain, Bill‘as Hader‘is ir kiti.

 

Anonsas: https://www.youtube.com/watch?v=AvVLi7lnouA

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra