Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 17 841

Eglę ratų gaubtais „padabinęs“ alytiškis: „Protestuoju prieš kopijas“

alytusplius.lt inf.  •    •  18:31, 2018-12-22
Alytiškis Povilas prieš nukopijuotas egles pasirinko originalią protesto formą.
Asmeninio albumo nuotr.

Ratų gaubtai ant kalėdinės miesto eglės – ne jos subjaurojimas, o tik siekis atkreipti dėmesį į eglučių kopijavimą. Taip teigia alytiškis Povilas, ant angelo sparnais papuoštos eglės pakabinęs keturis plastikinius ratų gaubtus.

 

„Savo savotišką tradiciją tęsiu jau trečius metus, nes nelabai patiko paskutinius kelius metus puoštos eglutės. Vienais metais eglutė buvo kaip Kauno senesnių metų eglė, šiais metais - kaip Plungės.

 

Kasmet priekaištaujama, kad aš dar kažką padarau. Pernai užkabinęs „kalpokus“ buvau kaltinamas dar ir dėl eglutes viduje sudraskytų žmonių piešinių. Šiemet tas pats, tik kad su apšvietimu.

 

Užkabinęs ratlankius iškart nuėjau savais keliais. Manau, kameros nufilmavo, kad kai kabinau ratlankius ir nuėjau, apšvietimas veikė.

 

Gadinti apšvietimą ar pačią eglutę - ne mano stilius. Manau, ras tą žmogų, kuris sugadino apšvietimą, o ratlankiais noriu atkreipti Alytaus dėmesį į eglučių kopijavimą Juk aš nelaužau, ne daužau, o uždėjau plastikinius gaubtus, kurie nusiima.

 

Manau, kad panaudoti eglučių dekoracijas atvežtas iš kažkurio miesto yra daug pigiau nupirkti negu naujas. Savivaldybei ir eglutės autoriams nereikėtų įsižeisti. Tiesiog noriu, kad labiau atsižvelgtų į eglutę ir nebedarytų kopijų“, - savo poziciją portalui alytusplius.lt išdėstė jaunas alytiškis.

 

Ratų gaubtai ant eglutės pastebėti ankstų šeštadienio rytą. Tačiau labiausiai į akis krito tai, kad neveikė eglutės apšvietimas, kuriam sutvarkyti buvo iškviesta eglę puošusi menininkė Jolanta Šmidtienė. Nepatvirtintais duomenimis, apšvietimas neveikė dėl pažeisto laido.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra