Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Dzūkijos sostinėje vyko tarptautinės plaukimo varžybos „Alytus Grand Prix“

Tomas Vainikonis  •    •  14:41, 2024-05-09
Varžybų akimirka.

Gegužės 3-4 dienomis Alytaus sporto ir rekreacijos centro baseine vykę tradicinės tarptautinės plaukimo varžybos  „Alytus Grand Prix“ į Alytų pritraukė  beveik 400 dalyvių iš Lietuvos ir Latvijos miestų ir miestelių. Sportininkams sveikinimo žodį tarė ir sėkmingų startų linkėjo Alytaus miesto vicemerė Jurgita Šukevičienė. Baseino vanduo užvirė nuo sportininkų, susirinkusių kovoti dėl medalių, rėmėjų prizų, ar tiesiog norinčių išbandyti save, gausos.

 

Sportininkai varžėsi 7-iose amžiaus grupėse, o nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti specialaus dizaino medaliais ir rėmėjų prizais. Į kovą dėl medalių stojo ir  80 alytiškių.  Alytaus komandos medalių kraitį pildė: Ieva GINTVAINYTĖ,  Austėja DANILEVIČIŪTĖ,  Luka, SKROBLAITĖ  Gedimina DAUGĖLAITĖ, Guostė ŠABLINSKAITĖ,  Paula KASTSIUKOVICH,  Liepa MOCKEVIČIŪTĖ, Rapolas BUBNYS, Vilius  CVIRKA, Edvinas KILMANAS, Kristupas KOCHANSKAS, Dominykas KARINIAUSKAS, Julius KERŠYS, Gustas SEVERINAS, Adas NAVICKAS, Džiugas BALČIUS, Lukas AMSIEJUS, Augustas PADEGIMAS, Nikita, KASTSIUKOVICH, Laurynas ŽADEIKA, Emilis KIAULIČIUS, 

 

Absoliučiai geriausia plaukike „Alytus Grand Prix“ pagal World Aquatics taškų skaičiavimo sistemą tapo Patricija AŠKELOVIČ , sostinės  sporto centro atstovė.

 

Absoliučiai geriausiu „Alytus Grand Prix“ plaukiku tapo  Mykolas TUSKENIS,  Sostinės sporto centro atstovas.

 

Varžybų organizatoriai dėkoja partneriams ir rėmėjams už pagalbą organizuojant ir vykdant šias aukščiausio lygio varžybas.

 

Organizatoriai: Vandens sporto šakų akademija, Plaukimo klubas „Šilainiai“

 

Partneriai: Alytaus miesto savivaldybė, Alytaus sporto ir rekreacijos centras

 

Rėmėjai: 400gr. TMG sport. Antėja

 

Komentarų nėra

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai