Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 13 933

Dzūkijos sostinė – mylinčių, kūrybingų ir draugiškų žmonių miestas

Alytaus miesto savivaldybės Komunikacijos skyriaus informacija  •    •  14:40, 2019-07-10
Dzūkijos sostinė – mylinčių, kūrybingų ir draugiškų žmonių miestas.

Alytiškiai yra kūrybiški, veiklūs, bendruomeniški žmonės, kartu kuriantys jaukų miestą. Čia visada atsiranda vietos jų idėjoms ir yra žmonių, kurie padeda jas įgyvendinti.

 

Mieste stiprėja bendruomenės, kuriamas verslas, didėja aukštojo mokslo pasiūla, čia vis daugiau atsiranda jaunimui skirtų erdvių. Alytus garsėja ir kaip socialiai atsakingas miestas,  o visa tai vyksta aktyvios bendruomenės dėka.

 

Nesvarbu, kur bebūtų alytiškiai, jie visuomet domisi Alytaus gyvenimu. Kuomet sugrįžta, stengiasi prisijungti prie artimos bendruomenės ir pasidalinti idėjomis, o galbūt ir kai kurias iš jų įgyvendinti.  Tai rodo, koks svarbus ir mylimas miestas yra kiekvienam alytiškiui.

 

Alytuje galima atrasti ne tik įdomios veiklos, bet ir smagių laisvalaikio pramogų. Mėgstantiems romantiką, siūloma pasivaikščioti po žalias miesto parkų ar ežerėlių erdves. Ištroškusius ekstremalių pramogų kviečia išbandyti šuolį su virve nuo aukščiausio Lietuvoje pėsčiųjų ir dviračių tilto, pasiplaukiojimą vandenlentėmis ar pasivažinėjimą riedlenčių parke.

 

Mieste atstumai nėra dideli. Kiekvienas miesto gyventojas ar svečias automobiliu, dviračiu, pėsčiomis ar viešuoju transportu gali greitai pasiekti darbą, darželius, mokyklas arba tiesiog nuvykti į lankytiną vietą. 

 

Tokį jaukų, romantišką, šeimos miestą kuriame mes patys. Todėl visi kviečiami į jį pažvelgti šiek tiek kitaip ir, žinoma, toliau kartu kurti miestą, kuriame norime gyventi.

 

Vaizdo įrašas: https://www.facebook.com/alytus.lt/videos/654402768361752/

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra