Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Dzūkijoje sugyventinis mirtinai primušė moterį: žmonės teigia nujautę, kad nutiks kažkas baisaus

Raimonda Bernatavičienė  •    •  11:55, 2023-08-16
Asociatyvi nuotr.
AlytusPlius.lt nuotr.

Praėjusį šeštadienį, rugpjūčio 12 d., iš Druskininkų savivaldybėje esančio Naujasodės kaimo į ligoninę buvo atvežta leisgyvė sumušta moteris. Per Žolines jos gyvybė užgeso. Įtariama, kad mirtinai moterį primušė jos sugyventinis. Porą pažinoję gyventojai pasakoja nujautę, kad gali nutikti kažkas baisaus.

 

Kuomet Naujasodės kaime esančiame name buvo rasta stirpiai sužalota minėta 47 metų moteris, iš pradžių buvo sulaikyti du įtariamieji: tai – 48 metų moters sugyventinis ir dar vienas kartu buvęs 59 metų vyriškis. Abu jie buvo visiškai girti. Sugyventinis „įpūtė“ 2,56 promilės, o kitas „kompanionas“ – 3,01 promilės.

 

Po abiejų vyrų apklausos visgi sulaikytas tik sugyventinis, kitas kartu laiką leidęs vyriškis – paleistas. Moters antrajai pusei iš pradžių buvo pareikšti įtarimai dėl sunkaus sveikatos sutrikdymo ir paskirtas suėmimas trims mėnesiams.

 

Sumušta moteris buvo paguldyta į Vilniaus ligoninę, tačiau rugpjūčio 15 d., apie 20 val. ji mirė. Kaip informavo Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vyriausiojio specialistė Eglė Kačinskienė, pradėtas ikiteisminis tyrimas perkvalifikuotas į nužudymą (BK 129 str. 2 d. 3 p.). Šiuo metu atliekami visi būtini procesiniai veiksmai.

 

AlytusPlius.lt pavyko pasikalbėti su sugyventinius pažinojusiais vietiniais gyventojais. Pasak jų, nelaimė įvyko ne jų pačių, o vyro, kuris iš pradžių buvo sulaikytas, o po to paleistas, namuose.

 

„Tiek dabar jau velionės moters, tiek sugyventinio namuose, alkoholis liejosi laisvai. Paskutiniu metu – ypač. Žmonės kalbėdavo, kad kažkas ten negero nutiks, nes kaip gi galima tiek gerti. Ten kur tokie kiekiai alkoholio, anksčiau ar vėliau kyla problemos. O šį kartą viskas baigėsi tragiškai“, - pasakojo žmonės.

 

Jie teigė jau girdėję, kad moteris neišgyveno, ir stebisi, kas galėjo iškviesti greitąją medicinos pagalbą. „Moteris buvo primušta, o tie abu vyrai liaudiškai sakant –„kominiai“. Tad išvis nuostabu, kad dar pavyko išsikviesti pagalbą. Deja, gyvybės išgelbėt nepavyko. Kad ir koks tas jų gyvenimas, žmogaus gaila“, - pasakojo vietiniai.

 

 

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai