Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Džiugios žinios: keturios Alytaus rajono gimnazijos tapo Tūkstantmečio mokyklų programos dalyvėmis ir sulauks investicijų

Raimonda Bernatavičienė  •    •  16:06, 2024-02-27
Antradienį Alytaus rajono savivaldybėje buvo pristatyta TŪM programa, bendruomenė buvo supažindinta su savivaldybės parengtu pažangos planu.
AlytusPlius.lt nuotr.

Džugios žinios Aytaus rajono savivaldybėje! Keturios rajono gimnazijos tapo Tūkstantmečio mokyklų (TŪM) programos antrojo etapo dalyvėmis. Tai – Butrimonių, Miroslavo, Daugų Vlado Mirono ir Simno gimnazijos. Joms skirta 1,5 milijono eurų. Už juos ketinama atnaujinti mokyklų infrastruktūrą, kelti mokyklų kompetenciją, įtraukti moksleivius į įdomias, turiningas veiklas.

 

Antradienį Alytaus rajono savivaldybėje buvo pristatyta TŪM programa, bendruomenė buvo supažindinta su savivaldybės parengtu pažangos planu.

 

 

 

„Žinia, kad keturioms mūsų mokykloms suteiktas Tūkstantmečio mokyklų vardas, yra puiki naujiena ne tik švietimiečiams, bet ir mūsų vaikams, visai bendruomenei. Žinoma – tai ir savotiškas iššūkis, kurį mes priimame ir esame pasirengę įgyvendinti planus. Labai malonu, jog galėsime investuoti į vaikų ateitį.

 

Nuoširdžiai dažiaugiamė šia programa ir, manau, padedant bendruomenėms, ekspertams, mes kryptingai vykdysime, įgyvendinsime tai, ką užsibrėžėme. Ir viso to rezultatą pajaus tiek pedagogai, tiek mokiniai, tiek jų tėvai“, - susirinkusius į pristatymą sveikino Alytaus rajono savivaldybės vicemeras Aurimas Truncė, linkėjęs kuo geriausios kloties įgyvendinant projektus.

 

 

Susitikime dalyvavo TŪM programos ekspertės Rūta Petrylaitė ir Jurgita Zigmantė. Jos dėkojo už bendrą darbą ir bendradarbiavimą. Pasidžiaugė, kad jie vyko sklandžiai ir lanksčiai, dalyvaujant žingeidiems žmonėms.

 

„Jūsų užsidegimas bei iniciatyvumas ir buvo tie svarbūs komponentai, dėl kurių šiandien mes esame čia ir galime džiaugtis tuo, ką pasiekėte ir planuojate įgyvendinti“, - sakė R. Petrylaitė.

 

Alytaus rajono savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Giedrė Volungevičienė teigė, kad pradžia nebuvo labai lengva. Reikėjo postūmio, kuris paskatintų anlizuoti, surasti tobulintinas sritis ir matyti, kaip toji analizė duoda rezultatus, leidžia išsigryninti idėjas. Vedėja teigė besidžiaugianti kiekvienu, kad ir mažu postūmiu, ėjimu pirmyn ir puikiais Alytaus rajono gimnazijų pasiekimais.

 

Platesnę informaciją apie laukiamus pokyčius mokyklose rasite Alytaus rajono savivaldybės pateiktoje informacijoje ČIA.

 

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai