Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 14 130

Dviejuose Alytaus rajono kaimuose bus tiesiamas asfaltas

Alytaus rajono savivaldybės inf.   •    •  16:10, 2020-05-18
Rumbonyse Nemuno gatvės atkarpoje bus nutiesta 220 m asfalto.
Alytaus rajono savivaldybės nuotr.

Alytaus rajono savivaldybė pradeda įgyvendinti dar vieną ES lėšomis finansuojamą projektą „Vietinės reikšmės kelių su žvyro danga Nr. AL7403 ir Nr. AL7404 Radžiūnų k. Miško g. ir Nr. AL1442 Rumbonys-Kibirkščiai, Rumbonių k. Nemuno g., Alytaus rajone tvarkymas“, kurio metu dviejuose kaimuose bus kapitaliai tvarkomos gatvės: Radžiūnų kaime Miško gatvė ir Rumbonių kaime Nemuno gatvė.

 

„Pasirašyta Rumbonių kelio kapitalinio remonto darbų sutartis. Darbus vykdo AB „Kelių priežiūra“. Jų  vertė – 46 tūkst. eurų. Rangovai darbus turi atlikti iki birželio vidurio“, – kalbėjo Alytaus rajono savivaldybės administracijos direktorė Gintarė Jociunskaitė. Ji pažymėjo, kad šiuo metu vyksta ir Radžiūnų Miško g. kelio darbų pirkimo procedūros.

 

Radžiūnuose Miško gatvėje bus nutiesta 840 m asfalto, Rumbonyse Nemuno gatvės atkarpoje – 220 m.

 

Minėtų gatvių tvarkymui savivaldybė skirs ne mažiau kaip 20 proc. projekto išlaidų iš savivaldybės biudžeto, taip pat finansuos kitas atsiradusias išlaidas, kurių nepadengia projektui skirta finansavimo suma.

 

Šiais metais rajono keliams tvarkyti numatyta per 4 mln. Eurų. 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai