Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

„DUOday“ iniciatyvos dalyvė Kotryna: „Buvo smagu prisijungti prie Komunikacijos skyriaus komandos“

Alytaus miesto savivaldybės Komunikacijos skyriaus informacija  •    •  15:44, 2023-05-25
Negalią turinti Kotryna Molevičiūtė praleido dieną su Alytaus miesto savivaldybės Komunikacijos skyriaus komanda.
Alytaus miesto savivaldybės nuotr.

„Buvo labai smagu prisijungti  prie Komunikacijos skyriaus komandos ir pamatyti, kaip vyksta šio skyriaus darbas bei susipažinti su kitų Alytaus miesto savivaldybės administracijos skyrių veikla. Mano manymu, tai yra naudinga kiekvienam žmogui, ypač turinčiam tam tikrų  apribojimų“, – mintimis apie Alytaus miesto savivaldybės administracijos Komunikacijos skyriuje praleistą darbo dieną dalijasi negalią turinti Kotryna Molevičiūtė.

 

Ji kartu su dar trimis negalią turinčiais alytiškiais dalyvauja ketvirtąjį kartą Lietuvoje organizuojamoje „DUOday“ dienoje, kuomet įmonės ir organizacijos visame pasaulyje kviečia žmones su negalia išbandyti naujas profesijas bei darbo roles. Šiandien šie jauni, negalią turintys žmonės dirbo Alytaus miesto ir rajono savivaldybėse, kavinėje „Gyvas kampelis“ prekybos centre RIMI.

 

Kotrynos darbo diena savivaldybėje prabėgo nepastebimai. Ji stebėjo Alytaus miesto savivaldybės tarybos posėdį, apsilankė pas Alytaus miesto savivaldybės vicemerę Jurgitą Šukevičienę,  bendravo su Savivaldybės administracijos darbuotojais ir gavo užduotį  parengti straipsnį apie vieną iš Alytaus miesto savivaldybės tarybos posėdžio metu priimtų sprendimų.

 

 

Kotryna prieš penkerius metus Vilniaus socialinių mokslų kolegijoje baigė reklamos ir marketingo mokslus. Šiuo metu ji savanoriauja Lietuvos negalios organizacijų forume ir ieško komunikacijos srities darbo.

 

Laisvalaikiu skaityti ir rašyti tekstus mėgstanti mergina neslepia – jeigu būtų galimybė, ji mielai dirbtų savivaldybėje, Komunikacijos skyriuje.

 

Paklausta, kokiomis savybėmis turi pasižymėti geras komunikacijos specialistas, K. Molevičiūtė  teigė, kad jis būti komunikabilus, smalsus, empatiškas, nebijantis naujovių. „Komunikacijos sritis nuolat kinta, tad komunikacijos specialistas gali susidurti su įvairiais iššūkiais. Viena jo darbo diena gali būti pakili, kita – krizinė, tad iššūkių darbe gali kilti kasdien ir įvairių“, – pridūrė apie komunikacijos darbą ir visuomeninę veiklą svajojanti Kotryna.

 

„DUOday“ iniciatyva šiomis dienomis vyksta 18 Lietuvos miestų. Savo jėgas joje suvienijo 24 žmonėms su negalia atstovaujančios organizacijos ir 147 darbdaviai – nuo prezidentūros iki Palangos gintaro muziejaus.

Komentarų nėra