Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Druskininkų vandens parkas – Europos geriausiųjų dešimtuke

alytusplius.lt inf.  •    •  9:17, 2019-07-31
Druskininkų vandens parkui - aukšti įvertinimai.
Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centro AQUA nuotr.

Druskininkų vandens pramogų parkas įsitvirtino geriausių Europos vandens parkų dešimtuke. Tokio įvertinimo šiais metais jis sulaukė net dviejų kelionių portalų - „TripAdvisor“ ir „Travelcircus“ - sudaromuose reitinguose. 

 

„TripAdvisor“ paskelbtame 25 geriausių Europos vandens parkų sąraše Druskininkų vandens parkas yra 7-oje vietoje.

Tokią pat poziciją jis užima ir „Travelcircus“ sudarytame uždarų Europos vandens parkų reitinge.

 

„Nuo 2007 metų dirbame 7 dienas per savaitę, o šiais metais reitinguose mums skirta 7 vieta. Tie, kas domisi skaičių magija žino, kad septynetas skatina dirbti ir siekti tikslų, taigi dirbame kasdien ne dėl reitingų ar apdovanojimų, o dėl savo lankytojų džiaugsmo akimirkų, poilsio minučių ir gerų emocijų.

 

Štai ir dabar, vasarą suteikiame savo lankytojams galimybę patobulinti savo plaukimo įgūdžius pas mylimiausią Lietuvos plaukikę Rūtą Meilutytę, kuri savo patirtimi ir žiniomis dalinasi tiek su mažais, tiek su dideliais“, - sakė Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centro AQUA atstovė Jūratė Vaitkevičiūtė.

 

Portalo "TripAdvisor' sudarytame geriausių Europos vandens parkų sąraše - 25 senojo žemyno parkai. "Travelcircus" reitingo sąrašas - dar ilgesnis, mat buvo vertinami ir atviri vandens parkai. 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra