Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 20 235

„Drevinuko“ ir „Sakalėlio“ viltis žiburiais nušvis Rotušės aikštėje

„Drevinuko“ mokyklos-darželio ir pradinės mokyklos „Sakalėlis“ informacija  •    •  9:29, 2020-05-13
Asociatyvi nuotr.
AlytusPlius.lt nuotr.

Alytaus miesto Rotušės aikštėje gegužės 14-osios vakarą nušvis šimtai žiburėlių. Minint Pilietinio pasipriešinimo dieną, alytiškiai čia surengs simbolinę apŠVIETIMO akciją. Jos organizatoriai –„Drevinuko“ mokyklos-darželio ir „Sakalėlio“ pradinės mokyklos mokinių aktyvių tėvų bendruomenė.

 

Akcijos metu, 22.00 val., Rotušės aikštėje bus uždegta daugiau kaip 500 žiburėlių – po vieną nuo kiekvieno pradinuko, besimokančio „Drevinuko“ ir „Sakalėlio“ mokyklose. Negalėdami fiziškai susiburti karantino metu, taip vieningai šviesos kalba alytiškiai nori išreikšti viltį, kad švietimo kokybė ateityje išliks ir bus svarbiausias siekis, kad bus nepamirštas įtraukusis ugdymas, o tėvai turės visas teises rinktis ugdymo įstaigą ir planuoti vaikų ateitį.

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai