Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

„Dežavu chorui“ – padėkų lietus

Eglė Indrelytė  •  egle@alytusplius.lt  •  17:26, 2014-05-15
Gėlės ir padėkos raštas - Astai Pilypaitei
Alytusplius.lt nuotr.

„Nuoširdžiai noriu pasakyti jums ačiū. Į šį žodį sutelpa ir susižavėjimas, ir pagarba. Jūs miestą garsinate ne tik žodžiais, bet ir darbais. Nė vieną minutę nekilo abejonių, kad jūs esate geriausi ir šauniausi“, - padėkos žodžius visai „Dežavu“ choro komandai sakė šiandien ją priėmęs Alytaus miesto meras Jurgis Krasnickas. 

 

Savo jausmais ir mintimis dalinosi ir Alytaus vicemerė Nijolė Makštutienė. „Labai geras emocijas mums dovanojote kiekvieną sekmadienį“, - džiaugėsi N. Makštutienė.

 

Miesto vadovai buvo nuvykęs palaikyti „Dežavu“ choro į finalinį projekto filmavimą, o šiandienos susitikime kiekvienam „Dežavu“ choro komandos nariui įteikė po padėkos raštą bei baltos rožės žiedą.

 

Be dovanų neliko ir miesto vadovai. „Po visų laidų mus choristai nudžiugino malonia dovana. Pati geriausia dovana yra atsiminimas – sustabdyta akimirka. Ir tą sustabdytą akimirką mes norime padovanoti jums“, - susijaudinusi kalbėjo viena choro vadovių, choreografė Lilija Bernatavičienė, įteikusi miesto merui J. Krasnickui paveikslą su „Dežavu“ choro nuotrauka.

 

Begalės padėkos žodžių skambėjo iš „Dežavu“ choro vedlių lūpų, choristai prisiminė savo pirmąjį apsilankymą Alytaus miesto savivaldybės salėje, dalinosi projekto metu patirtais džiaugsmais, išsakė viltis ir toliau tęsti savo pasirodymus įvairiuose miesto renginiuose ir už jo ribų.

Komentarų nėra