Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 13 123

Dėl renginių - eismo apribojimai keliose Alytaus gatvėse

Alytaus miesto savivaldybės Komunikacijos skyriaus informacija  •    •  10:03, 2019-09-10
Asociatyvi nuotr.
Alytaus miesto sav. Komunikacijos skyriaus nuotr.

Alytaus miesto savivaldybė informuoja, kad dėl Alytaus miesto ir rajono policijos komisariato darbuotojų profesinės sąjungos organizuojamo renginio rugsėjo 10 d. nuo 8.00 val. iki 12.00 val. bus sustabdomas transporto priemonių eismas įvažiavime į Dainų slėnį nuo Šilo g. ir J. Basanavičiaus g.

 

Dėl tarptautinio ralio „Aplink Lietuvą 2019“ Lietuvos Respublikos Prezidento taurei laimėti etapo vykdymo bus stabdomas transporto priemonių eismas Raudonkalnio gatvėje š. m. rugsėjo 13 d.  nuo 13 iki 17 val.

 

Taip pat dėl UAB „Festivus“ organizuojamos didžiosios rudens gėrybių mugės bus sustabdytas transporto priemonių eismas S. Dariaus ir S. Girėno gatvės atkarpoje nuo Alyvų tako g. iki Laisvės Angelo aikštės ir Rotušės aikštėje iki Sporto g. rugsėjo 14 d.  nuo 8 val. iki  17 val.

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra