Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Dėl nesužymėtos kelio dangos kai kurie vairuotojai „pasimeta“ eismo juostose

Raimonda Bernatavičienė  •    •  15:27, 2022-09-22
Statybininkų gatvės atkarpoje linijos šiemet sužymėtos nebus.
AlytusPlius.lt nuotr.

Statybininkų gatvės atkarpoje prieš kurį laiką atnaujinta kelio danga, tačiau ligi šiol ji nesužymėta horizontaliuoju ženklinimu. Kaip pastebi vairuotojai, dėl šios priežasties, artėjant prie Statybininkų gatvės sankryžos, kyla netgi avarinės situacijos, mat kai kurie vairuotojai tiesiog „pasimeta“ eismo juostose.

 

Neseniai vienas vyriškis grupėje socialiniame tinkle pasidalino vazido įrašu, kuriame matoma, kaip automobilis staiga atsiduria ne savo eismo juostoje. Statybininkų gatve važiuojant nuo parduotuvės „Aibė“ pusės, posūkiui į kairę link Naujosios gatvės numatyta viena eismo juosta. Tačiau įraše užfiksuota, kaip automobilis atsiduria priešpriešinėje eismo juostoje ir  iš ten bando sukti į kairę. Atsirado svarstymų, kad vairuotoją galėjo suklaidinti nesužymėtos linijos.

 

Alytaus miesto savivaldybės atstovų pasiteiravus, kada važiuojamąją kelio dalį ketinama pažymėti horizontaliuoju ženklinimu, Miesto ūkio skyriaus specialistai informavo, kad šiemet kelio danga minėtoje Statybininkų gatvės atkarpoje sužymėta nebus, kadangi oro sąlygos tam jau nepalankios. Pasak specialistų, šiemet gatvių danga buvo atnaujinama daugelyje miesto vietų, taip pat atliekami ir dangos ženklinimo darbai, tačiau orai neleido visko užbaigti. Vaiuotojai raginami vadovautis Kelio ženklais.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai