Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 20 009

Dėl mažo kabineto miesto stadione – didelės politikų aistros

Raimonda Andriulionytė  •  raimonda@alytusplius.lt  •  10:56, 2019-09-27
Asociatyvi nuotr.
Alytaus miesto savivaldybės nuotr.

Išnuomoti ar ne laisvas patalpas, esančias  Birutės g. 5? Tos patalpos – tai mažiau kaip 14 kvadratinių metrų kabinetas, dėl kurio miesto savivaldybės tarybos posėdyje užvirė ilgos ir karštos diskusijos.

 

Sprendimo projektas dėl patalpų nuomos buvo parengtas atsižvelgiant į tai, kad patalpos stovėjo tuščios, jų išlaikymas tampa papildoma našta, o norinčių išsinuomoti šias patalpas buvo.

 

Nuompinigių dydis už jas būtų kiek daugiau kaip 20 eurų, bet pasvarstymų buvo tiek, lyg patalpos būtų aukso vertės.

 

Siūlymui išnuomoti laisvas patalpas priešinęsis tarybos narys Česlovas Daugėla teigė, kad stadionas yra kompleksiškas objektas ir esant poreikiui visos patalpos naudojamos.

 

„Tai gal tada išnuomokime ir dopingo, ir medicinos kabinetus? Ir iš kur galima žinoti, kas tas patalpas iš tikrųjų nuomosis, ar tikrai futbolo klubas?“ - svarstė Č. Daugėla.

 

Išsinuomoti kabinetą nori Dzūkijos futbolo klubas „Dainava“.

 

Po ilgų diskusijų galiausiai nuspręsta negyvenamas patalpas išnuomoti, nustatyti nuomos terminą 5-eriems metams ir pradinį nuompinigių dydį - 1,71 euro už kvadratinį metrą per mėnesį.

 

Alytaus sporto ir rekreacijos centras bus įgaliotas organizuoti viešąjį konkursą. Tiesa, centro direktorius Tomas Stupuris tarybai buvo pateikęs raštą, kodėl tos patalpos yra reikalingos ir jų nuomoti nereikėtų, bet jo argumentai politikų neįtikino.

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra