Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 25 344

Dėl laikino karantinavimo padėti sutinka ir Alytaus viešbučiai

alytusplius.lt inf.  •    •  13:50, 2020-03-19
Sportininkų namai stadione tapo laikinojo karantinavimo vieta.
Alytusplius.lt nuotr.

Norinčiųjų apsigyventi laikinojo karantinavimo vieta tapusiuose Alytaus miesto stadiono sportininkų namuose sparčiai daugėja - šiuo metu čia gyvena 3 asmenys. Dar 3 – laikinojo karantinavimo vietoje ketina apsigyventi ketvirtadienį.

 

Vietų poreikis nuolat auga. Tai suprasdama Alytaus miesto savivaldybė susisiekė su mieste esančių viešbučių vadovais – keli jų sutiko priimti laikinai apgyvendinti karantinuojamus asmenis.


Laikinojo apgyvendinimo ir kitų paslaugų koordinatoriai sulaukia daugybės  alytiškių skambučių. Žmonės konsultuojasi ne tik dėl iš įvairių užsienio šalių planuojančių grįžti alytiškių saviizoliacijos ar apgyvendinimo laikinojo karantinavimo vietoje galimybių, bet ir dėl pagalbos kaimynystėje gyvenantiems senyvo amžiaus žmonėmis.


Laikinojo karantinavimo klausimais prašome kreiptis į Alytaus miesto savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėjo pavaduotoją Robertą Samuolytę Kisielienę tel. +370 693 55 005 arba Finansų ir investicijų skyriaus vedėjo pavaduotoją Antaną Butkevičių, tel. +370 620 24 321 arba rašyti el paštu: karantinas@alytus.lt.

--

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai