Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 15 360

Dėl įtartino BMW prie Alytaus mokyklos sukruto ir mokytojai, ir tėvai

Raimonda Andriulionytė  •    •  13:33, 2019-05-31
Asociatyvi nuotr.
AlytusPlius.lt nuotr.

Prie mokyklos vis privažiuojantis pilkos spalvos BMW markės automobilis, jame sėdinčių vyriškių pasiūlymai parvežti moksleivius namo ar tiesiog kartu pasivažinėti. Tokius pasakojimus pastarosiomis dienomis girdi ir Alytaus moksleivių tėvai, ir mokyklos bendruomenė.

 

Tėvų nerimą dėl savo vaikų Alytuje sukėlė prie mokyklos besisukiojantis pilkos spalvos BMW automobilis. Mokiniai tėvams pasakojo, kad jame sėdi du vyrai, kurie bando vaikus prisivilioti į mašiną. Į tokią informaciją sureagavo ir mokyklos vadovybė.

 

Pranešimai apie prie Šaltinių pagrindinės mokyklos vis atvažiuojantį įtartiną automobilį plinta socialiniame tinkle. Tėvai dalinasi informacija ir ragina saugoti savo vaikus.

 

Rašoma, kad automobilyje sėdintys vyriškiai siūlo mokiniams paimti automobilio raktelius ir pasivažinėti. O viena mokinė teigė, kad jai einant namo pilkas BMW stabtelėjo, o jame sėdintys maždaug virš dvidešimties metų vyrai siūlė parvežti namo.

 

„Apie šią situaciją penktadienį ryte man pranešė pavaduotoja. Šiandien budės istorijos mokytojas, jis atkreips dėmesį į automobilius. Ypač per ilgąsias pertraukas, kai mokiniai nueina ir iki kioskelio. Tikrai atkreipsime dėmesį, budintys mokytojai stebės situaciją“, - sakė Šaltinių pagrindinės mokyklos direktorius Alfonsas Lietuvininkas.

 

Pavaduotoja judrios pertraukos metu, kada kartu pajudėti susirenka daug vyresnių mokinių, per mikrofoną įspės vaikus, kad būtų atsargūs. Pradinukų mokytojos prižiūrės mažuosius mokinius.

 

Sprendžiant iš informacijos socialiniame tinkle, galima spėti,  kad pilkas BMW atvažiuoja ne tik prie Šaltinių pagrindinės mokyklos. Automobilį teko matyti ir kitų mokyklų mokiniams.

 

Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos grupės vyriausioji specialistė Kristina Janulevičienė teigė, kad pastaruoju metu pareiškimų, susijusių su įtartinais automobiliais prie mokyklų, policija gavusi nėra. Tačiau kvietė pastebėjus daromą pažeidimą ar kilus įtarimams, pranešti pareigūnams.

 

AlytusPlius.lt primena, kad baimę dėl vaikų saugumo BMW automobilis buvo sukėlęs ir prieš tris metus. Tąkart dviem jaunuoliams vos pavyko pasprukti nuo Putinuose prie jų prikibusių vyrų. Iš pradžių jie siūlėsi nepilnamečius pavėžėti,  o šiems nesutikus, vienas vyras išlipo iš automobilio ir bandė vieną vaikiną į jį įsitempti jėga. Laimei, abiem jaunuoliams pavyko pabėgti.

 

Su įtartinu vyriškiu gatvėje tuomet buvo susidūręs ir septyniolikmetis jaunuolis. Tąkart į AlytusPlius.lt kreipėsi dėl savo vaikų saugumo sunerimusi mama. Naujojoje gatvėje sportine aprangą vilkintis, pliktelėjęs vyras primygtinai reikalavo sėsti į jo automobilį ir padėti Pramonės gatvėje rasti vieną objektą. Toks persekiojamas tęsėsi ne vieną dieną. Išsigandusi mama apie įvykį telefonu pranešė policijai.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra