Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt

Daugų slaugos ligoninė tampa antraisiais namais praradusiems sveikatą

Ina Grigūnaitė - Skrabulienė  •    •  15:37, 2019-02-25
Vyriausioji slaugos administratorė Lina Makarevičienė ir ligoninės vedėjas Egidijus Šerelis su paciente Laimute Kuliešiene.

Užklupus nelaimei kiekvienam reikia paramos, atjautos ir pagalbos. Alytaus rajono savivaldybės pirminės sveikatos priežiūros centro Daugų palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninėje besigydantys žmonės džiaugiasi, kad šioje įstaigoje jie ne tik gydomi, bet ir rūpestingai prižiūrimi. 

 

Čia sutikti pacientai labai gražiai atsiliepė apie įstaigos vadovus ir darbuotojus ir ne vieno akyse kalbant pasirodė dėkingumo ašaros.

 

,,Mūsų gydytojas yra be galo švelnus, jautrios širdies, užjaučia ir supranta mus. Rūpestingų darbuotojų dėka ligoninė tapo antraisiais namais, kupinais šilumos, jaukumo, o svarbiausia, meilės“, - kalbėjo ligoninėje sutikti senoliai, negailėdami gerų žodžių ligoninės vedėjui gydytojui Egidijui Šereliui ir vyriausiajai slaugos administratorei Linai Makarevičienei.

 

Daugiškis Jonas Kalašnikas į slaugos ligoninę pastiprinti savo sveikatos atvyko jau trečią kartą.  ,,Man čia gera. Esu labai patenkintas priežiūra. Kasmet čia pabuvęs keletą mėnesių ilgam atstatau savo jėgas“, - džiaugėsi vyriškis.

 

 

 Jonas Kalašnikas pasigydęs Daugų slaugos ligoninėje ilgam atstato savo jėgas.

 

Guvi 90 - metė senolė Angelė Kalėdienė pasigydyti į ligoninę atvyko iš Alytaus. Ji šioje įstaigoje sveikatą stiprina pirmą kartą. ,,Jau pirmosiomis dienomis pajutau darbuotojų begalinį rūpestingumą ir atsidavimą. Tik gulbės pieno iki visiškos laimės tetrūksta“, - patenkinta šypsojosi senolė.

 

90 - metė  alytiškė Angelė Kalėdienė džiaugiasi rūpestingų darbuotojų atsidavimu savo darbui.

 

79-erių metų daugiškė Laimutė Kuliešienė Daugų slaugos ligoninėje gydosi po ištikusio insulto. Nei rankų, nei kojų moteris nevaldžiusi čia vėl atgavo jėgas ir gyvenimo džiaugsmą. ,,Čia mano – antrieji namai, o gydytojas ir visi prie mano sveikatos atstatymo prisidėję darbuotojai – artimiausi žmonės“, - kalbėjo dėkinga senolė.

 

90 - metė Genovaitė Kairienė iš Skabeikių kaimo džiaugėsi, kad čia gyvena šiltai, jaukiai, apsupta meilės. ,,Jaučiuosi kaip namuose. Trūksta žodžių nusakyti dėkingumui. Jei tik būsiu gyva, atvyksiu čia gydytis ir kitais metais“, - sakė moteris.

 

Genovaitė Kairienė Daugų slaugos ligoninėje jaučiasi kaip namuose.

 

Į Daugų slaugos ligoninę atstatyti jėgas dažniausia atvyksta pagyvenę, turintys rimtų sveikatos sutrikimų žmonės. ,,Smagu, kad viso kolektyvo bendrų pastangų dėka pas mus pasigydę žmonės jaučiasi geriau, džiugina jų veiduose šviečiančios šypsenos, o padėkos žodžiai glosto širdį“, - sako įstaigos vedėjas gydytojas E. Šerelis.

 

Patekęs į slaugos ligoninę pacientas nemokamai gali gydytis iki 120 dienų per metus. Atvykstant į ligoninę reikalingas šeimos gydytojo siuntimas, asmens dokumentai. Ligonis privalo būti apdraustas privalomuoju sveikatos draudimu. Ši įstaiga teikia paslaugas pagal stacionare galiojančias medicinos paslaugų teikimo nuostatas. Ligoniams gali būti teikiamos ir mokamos paslaugos.

 

Norintys atvykti pastiprinti savo jėgas į Daugų slaugos ligoninę, gali kreiptis į ligoninės administraciją. Užsiregistruoti gali ir paskambinę telefonu 8 315 69284 arba 8 315 69352.

 

,,Mūsų slaugos ligoninė – tai ne globos namai, o įstaiga teikianti žmonėms ilgalaikį gydymą“, - sako šios įstaigos vedėjas E. Šerelis. Anot jo, ligoninėje yra teikiama pagalba šeimoms, kuriose nutinka nelaimių. Po insulto, traumų  ar kitų sunkių ligų čia atvežami žmonės ilgalaikiam gydymui. ,,Pas mus neretai paskutines gyvenimo dienas užbaigia ir onkologinėmis ligomis sergantys žmonės“, - priduria E. Šerelis.

 

 Ligoninės vedėjas Egidijus Šerelis.

 

Daugų palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninė įkurta 1961 metais. 2011 metais atšventusi veiklos penkiasdešimtmetį už dvejų metų ši įstaiga jau minės 60 metų jubiliejų. Nuo 1997 metų ligoninė teikia slaugos ir palaikomojo gydymo paslaugas.

 

2007 metais Daugų palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninė Alytaus rajono savivaldybės lėšomis buvo renovuota. Vėliau gavo Europos Sąjungos paramą, kuri buvo skirta įrangos atnaujinimui.

 

Ši įstaiga priklauso Alytaus rajono savivaldybės pirminės sveikatos priežiūros centrui. Ligoninė yra sudariusi sutartį su Teritorine ligonių kasa. Čia gydytis gali 47 pacientai.  Dirba rūpestingi, netrumpą darbo patirtį turintys darbuotojai: 7 bendrosios praktikos slaugytojos, 6 slaugytojos padėjėjos, 2 gydytojai ir pagalbinis personalas.

 

Daugų slaugos ligoninė teikia slaugos, poliatyvios pagalbos, kineziterapijos, masažo stacionarines asmens sveikatos priežiūros paslaugas.  Čia gydomi pacientai, kuriems reikalingas ilgalaikis gydymas, slauga ir kurie patys savimi neretai nepajėgia pasirūpinti, yra priklausomi nuo aplinkinių. Per metus slaugos ligoninėje apsilanko apie 200 pacientų.

 

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
loading...
Komentarų nėra

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai