Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 20 235

Daugiavaikei mamai – prezidento ordinas ir rajono mero padėka

Alytaus rajono savivaldybės informacija  •    •  16:01, 2020-05-15
Meras Algirdas Vrubliauskas dėkojo J. Stočkūnienei už atsidavimą šeimai, linkėjo stiprios sveikatos.
Alytaus rajono savivaldybės nuotr.

Minint Šeimos dieną, Alytaus rajono meras Algirdas Vrubliauskas skyrė padėką Miroslavo seniūnijoje gyvenančiai daugiavaikei motinai Janinai Stočkūnienei.

 

Janina ir Albinas Juozas Stočkūnai išaugino ir gerai išauklėjo 8 vaikus: keturias dukras ir keturis sūnus. Vyriausiam vaikui yra 63 metai, jauniausiam – 44-eri. Šiuo metu tėvai gyvena kartu su sūnumi.

 

„Esate pavyzdys visoms motinoms“ , – rašoma padėkoje, kurią kartu su gėlių puokšte moteriai perdavė Miroslavo seniūnas Vytautas Sinkevičius.

 

Rajono meras dėkoja J. Stočkūnienei už atsidavimą šeimai, linki stiprios sveikatos, dvasinės ramybės, gražių dienų – vaikų, vaikaičių apsuptyje.     

                

Savivaldybės siūlymu J. Stočkūnienę Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda apdovanojo ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu. Šiais metais buvo apdovanotos 46 daugiavaikės motinos, išauginusios ir gerai išauklėjusios penkis ir daugiau vaikų.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai