Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Daugiabučio statybos startavo: įkasta simbolinė kapsulė, o butai rezervuojami jau dabar

Raimonda Bernatavičienė  •    •  15:11, 2021-11-17
Įkasama simbolinė statybų pradžios kapsulė.
AlytusPlius.lt nuotr.

Dešimt mėnesių – tiek laiko liko iki tol, kol Nemuno gatvėje iškils naujas trijų aukštų daugiabutis. Statybų aikštelėje darbai jau vyksta, pamatai pakloti. Trečiadienį į statybvietę atvykęs Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis kartu su statybų užsakovu ir rangovu į pastato pamatus įkasė simbolinę statybų pradžios kapsulę – tai bus tarsi savotiškas tiltas, sujungsiantis su ateities kartomis. 


„Džiaugiamės pastaruoju metu matydami pasirašomas investicines sutartis, statybas Pramonės parke. Atsiranda ir naujo būsto paklausa, nes žmonės grįžta iš užsienio, iš kitų miestų. Jie nori gyventi kokybiškai, tad būsto poreikis yra išties didelis. Seno nekilnojamojo turto kainos yra išaugusios. Naujos statybos džiugina, nes tai yra šansas žmonėms – kurtis, pasilikti, gyventi Alytuje“, - sakė Alytaus miesto savivaldybės meras N. Cesiulis.


Jis teigė, kad norinčių investuoti yra ne vienas, o kuo daugiau mieste investuotojų, verslų, tuo daugiau bus ir gyventojų, kurie dirbs, užsidirbs, ir po to, tikėtina, atsiras poreikis naujam nekilnojamam turtui.  

 


Statybų iniciatorius, įmonės „VIRI Investicija“ vadovas Rimantas Prūsaitis teigė, kad daugiabutis dar nepastatytas, o du butai, kurie bus jame, jau iš anksto rezervuoti.


„Idėja Nemuno gatvėje statyti daugiabutį kilo prieš pusantrų metų. Gera vieta, geras sklypas, kurį įsigijome. Pirmame pastato aukšte bus administracinės pastalpos, o kituose – butai. Iš viso – keturiolika jų. Alytus – tai ne Vilnius, Druskininkai ar Birštonas, tad kaina nesieks 2 tūkstančių už kvadratinį metrą. Nors Alytui nuoširdžiai linkiu judėti į priekį tiek su nekilnojamu turtu, tiek su verslais“, - kalbėjo R. Prūsaitis.


Pasak jo, naujas pastatas nebus tiesiog eilinė „dėžutė“, statinys puikiai įsilies į Senamiesčio kraštovaizdį. Verslininkas teigė, kad minčių apie statybas yra ir ateityje, tačiau pirmiausia reikia pažiūrėti, kaip seksis su dabartiniu projektu.

 


Statybos darbus atlieka įmobė „Coner“. Kaip sakė jos direktorius Edvardas Bielskis,  darbus planuojama užbaigti iki kitų metų rugsėjo mėnesio.


„Gal pavyktų ir greičiau, bet, mūsų požiūriu, geriau jau nesiversti per galvą, o viską padaryti gerai. Tuo mes ir vadovaujamės. Kiekvienos naujos statybos – nauji iššūkiai, bet neabejoju, kad su viskuo susitvarkysime“, - kalbėjo E. Bielskis.

Nemuno gatvėje iškilsiantis trijų aukštų 1128 kvadratinių metrų ploto statinys bus trečiasias daugiabutis Alytuje, pastatytas per pastaruosius dvejus metus.