Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 23 470

Darželių teritorijos nuo šiol atviros visiems – turtas apdraustas

Eglė Indrelytė  •  egle@alytusplius.lt  •  12:59, 2019-06-28
Darželių teritorijos nuo šiol atviros visiems – turtas apdraustas.
alytusplius.lt nuotr.

Alytaus mieste veikiančių lopšelių-darželių teritorijos nuo šiol bus laisvai prieinamos. Alytaus miesto savivaldybė nusprendė nuo liepos 1 dienos po ikimokyklinio ugdymo įstaigų darbo valandų palikti jų teritorijas atrakintas, kad jose esančiose žaidimų aikštelėse šiltus vasaros vakarus galėtų leisti mažieji alytiškiai.

 

Alytaus miesto vicemerė Jurgita Šukevičienė teigė, kad buvo gautas ne vienas vaikus auginančių tėvų kreipimasis dėl užrakintų darželių teritorijų. Tėvai skundėsi, kad taip užkirstas kelias vaikams naudotis ten esančiais įrenginiais.

 

„Diskutavome ir radome sprendimą. Nutarėme apdrausti darželių turtą, lauke esančius įrengimus, o nuo liepos 1 dienos, iki 21 valandos darželių vartai bus atrakinti.

 

Vaikams, ypač vasaros laikotarpiu smagu ateiti į sutvarkytą darželio teritoriją, tad tą galimybę mes ir suteikiame. Žinoma, labai prašome ikimokyklinių ugdymo įstaigų turtą saugoti“, - situaciją komentavo vicemerė.

 

Anot J. Šukevičienės, visų lopšelių-darželių turto draudimas atsieis apie tūkstantį eurų per metus.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra