Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 14 130

Darželių durys Alytuje atsivėrė, bet dauguma vaikų liko namuose

Raimonda Bernatavičienė  •    •  14:57, 2020-05-18
Asociatyvi nuotr.
mediakatalogas.lt nuotr.

Regis, darželinukų tėvai Alytaus miesto savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus vedėjo Vytuolio Valūno rekomendacijų paklausė ir didžioji dauguma pirmadienį vaikų į darželius nevedė. Iš 2726 Alytuje švietimo įstaigas lankančių ikimokyklinukų ir priešmokyklinukų į darželius ir mokyklas nesugrįžo nė pusė.

 

Iš viso nuo pirmadienio į švietimo įstaigas atėjo 771 vaikas, ugdomas pagal ikimokyklinio ar priešmokyklinio ugdymo programą. Nors sugrįžti planavo ir buvo iš anksto užsirašę 1026 vaikai, tačiau pirmadienį tiek nesusirinko.

 

Alytaus miesto savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas V. Valūnas dar praėjusią savaitę rekomendavo tėvams geriau jau vaikų nuo pirmadienio į darželius ir mokyklas nevesti. Žinoma, jei tokia galimybė yra. V. Valūnas priminė, kad sveikata yra svarbiausia. O ten, kur daugiau vaikų, didesnė tikimybė virusui plisti.

 

Vedėjas prognozavo, kad į darželius, mokyklas nuo pirmadienio sugrįš apie 50 procentų vaikų, tačiau vylėsi, kad jų ateis dar mažiau. Ir iš tikrųjų, sugrįžo nedidelė dalis vaikų.

 

Kaip pasiskirstė vaikai lopšeliuose-darželiuose, mokyklose-darželiuose galite matyti apačioje pateiktoje lentelėje.

 

 

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai