Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Darbus žiedinėje sankryžoje pastebėję gyventojai klausia: „Kiek eglių šiemet sužibs Aytuje?“

AlytusPlius.lt; Alytaus miesto savivaldybės informacija  •    •  17:08, 2023-11-13
Kalėdinės eglės sužibs ir Rotušės aikštėje, ir žiedinėje sankryžoje.
AlytusPlius.lt nuotr.

Alytiškiai smalsauja, kas gi statoma Naujosios-Vilties-Jazminų gatvių žiedinėje sankryžoje. Panašu, kad čia montuojamas eglutės karkasas. „Negi šiemet kalėdinė eglė bus „žiede“, o ne Rotušės aikštėje?“ – klausia gyventojai. Taigi kaip yra iš tiesų?

 

Kaip pirmadienio vakarą paskelbė Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis, šiais metais gruodžio 1-ąją Alytuje sužibs net dvi Kalėdų eglės. Viena – tradiciškai Rotušės aikštėje, kita – minėtoje žiedinėje sankryžoje.

 

Pasak mero, miesto centre alytiškius džiugins tikra natūrali eglė, kurią dovanoja Alytaus gyventojas. Žaliaskarė bus papuošata Taikomosios dailės mokyklos Alytaus filialo moksleivių gamintomis dekoracijomis.

 

„Na, o vadinamajame poliklinikos žiede stovės karkasinė keturiolikos metrų aukščio eglė, dengta gyventojų dovanotomis eglių šakomis. Šios eglės vaizdu galės džiaugtis aplinkinių mikrorajonų gyventojai, nes ji bus puikiai matoma ir per daugiabučių langus“, - skelbia N. Cesiulis.

 

Kalėdų eglės įžiebimo šventė įvyks gruodžio 1-ąją 18 valandą Rotušės aikštėje. Susirinkusiuosius džiugins jaunieji Alytaus talentai, specialiai paruošta programa vaikams, atvyks senelis Kalėda, kuris kartu su visais susirinkusiaisiais įžiebs Kalėdų eglę.

 

Šventiniais žiburiais nušvis ne tik miesto centras, poliklinikos žiedas, bet ir Alytaus miesto sodas, kur šiais metais bus perkeltas kalėdinių eglučių parkas.

 

Visą gruodžio mėnesį savaitgaliais Alytuje vyks daugybė įspūdingų renginių: susitikimai su Kalėdų seneliu, kūrybinės dirbtuvės, koncertai, suksis karuselė, žvilgsnį trauks animaciniai filmukai ant teatro sienos ir dar daug visko, kas patiks ir mažiems, ir dideliems.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai