Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 23 470

Iš darbo vietos pasprukęs nuteistasis laisvėje ilgai nepabuvo

Parengta pagal Kalėjimų departamento informaciją  •    •  11:42, 2019-07-24
Asociatyvi nuotr.
AlytusPlius.lt nuotr.

Iš darbo vietos Alytuje, Pramonės gatvėje, pasprukęs nuteistasis A.B. laisve pasidžiaugė tik tris dienas. Vyras buvo sulaikytas savo gimtajame mieste – Marijampolėje ir sugrąžintas į Alytaus pataisos namus.

 

Nuteistasis iš darbo vietos buvo pasišalinęs liepos 18 d., apie 16 val.  Jis teistas pagal LR baudžiamojo kodekso 178 str. (vagystė) ir 260 str. (neteisėtas disponavimas narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis).

 

Liepos 21 d. pataisos namų kriminalinės žvalgybos ir Saugumo valdymo skyrių pareigūnai nuteistąjį surado Marijampolėje ir, bendradarbiaudami su policijos pareigūnais, jį sulaikė bei pristatė į pataisos įstaigą. 

 

Teisė be sargybos arba be palydos išvykti už pataisos įstaigos teritorijos ribų suteikia nuteistajam galimybę būti darbo, mokymo arba socialinės reabilitacijos priemonių įgyvendinimo laiku tam tikroje vietovėje arba konkrečioje teritorijoje arba vykti tam tikru maršrutu.

 

Pareigūnų surastas asmuo, pasišalinęs iš darbo vietos ir nustatytu laiku negrįžęs į pataisos namus, neteko teisės be sargybos arba be palydos išvykti už pataisos įstaigos teritorijos ribų.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra