Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Darbo erdvė namuose: kaip ją įsirengti?

  •    •  17:19, 2023-06-27
Asociatyvi nuotr.

Nors karantinas jau likęs tik prisiminimuose, visgi darbo rinką jis kiek pakeitė – nemažai darbuotojų ir toliau liko dirbti iš namų arba renkasi  hibridinį darbo pobūdį, kai dalį darbo laiko leidžia biure, o kitą dalį – dirba iš namų. Negana to, labai platus ratas ir dirbančių pagal individualios veiklos pažymą ar kitas panašias formas, kai darbo vieta sukuriama namuose. Kaip dirbant iš namų susikurti patogią darbo vietą?

 

Harmonija

 

Ne visi turi galimybę namuose turėti atskirą darbo erdvę, todėl tas darbui skirtas „kampelis“ paprastai įsikuria svetainėje ar miegamojo patalpoje. Taigi natūralu, kad turi harmoningai prisiderinti prie kambaryje vyraujančio stiliaus.

 

Patogumas

 

Patogumą užtikrins tinkamai parinkti baldai. Svarbiausi iš jų yra darbo stalas ir kėdė. Pastaroji turi būti ergonomiška, užtikrinti patogumą ir drauge taisyklingą laikyseną. Darbo stalai namams yra labai įvairūs: nuo didelių iki kompaktiškų, nuo masyvių iki subtilių ir grakščių, su stalčiais arba be jų ir t.t. Įvertinkite, kiek reikia vietos ant stalo, kiek darbo priemonių turite, kokį plotą stalas gali užimti – pasirinkti bus lengviau.

 

Apšvietimas

 

Ar rašote ranka, ar dirbate kompiuteriu, apšvietimas bus labai svarbus. Todėl jei darbo erdvė yra ne prie lango ir gauna mažai šviesos, būtinai pasirūpinkite staline ar ant žemės pastatoma lempa, kuri tamsesniu metu suteiks tinkamą apšvietimą darbo erdvei.

 

Komentarų nėra