Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 18 223

Darbą pradėjo antrasis vicemeras: „Laukia daug iššūkių ir didelių darbų“

Eglė Indrelytė  •  egle@alytusplius.lt  •  13:55, 2019-05-27
Š. Klėgeris.
Alytaus miesto savivaldybės nuotr.

Pirmadienis – pirmoji paskirto antrojo Alytaus miesto mero Nerijaus Cesiulio pavaduotojo Šarūno Klėgerio darbo diena. Kaip ji prasidėjo naujas pareigas pradėjusiam eiti Š. Klėgeriui, kuruosiančiam investicijų, verslo skatinimo ir infrastruktūros sritis?

 

„Energingai“, - teigė prieš pietus kalbintas vicemeras. Jam jau teko dalyvauti susitikime su Jazminų gatvėje esančios turgavietės paviljone dirbančiais žmonėmis, susidūrusiems su kliūtimis toliau vystyti savo verslus.

 

„Be abejo, pirmą dieną yra labai daug informacijos. Pradėjau domėtis, kokie projektai šiuo metu vykdomi mieste, kokiems projektams savivaldybė siekia gauti finansavimą, kaip vyksta biudžeto surinkimas, lyginau šiuos skaičius su praėjusiųjų metų. Susipažinau ir su pagrindinėmis miesto problemomis, kurias būtina spręsti neatidėliotinai“, - kalbėjo Alytaus vicemeras Š. Klėgeris.

 

Jis savo pirmai dienai ruošėsi iš anksto, kad darbo laiką išnaudotų kuo efektyviau, susipažintų su savivaldybės skyrių veikla ir krūviais, esama situacija savo kuruojamose srityse.

 

„Žinoma, bendravau ir su savivaldybės darbuotojais. Jiems įdomu, koks aš esu kaip vadovas, man įdomus jų požiūris į iškeltų tikslų vykdymą, kiek yra kūrybiškumo tuose žmonėse. Kolektyvas tikrai yra labai didelis ir norint, kad jis darniai veiktų, reikalinga betarpiška komunikacija tarp vadovo ir darbuotojų. Tai yra pirmieji darbai, kuriuos aš pradėjau šiandien nuo 8 val. ryto“, - sakė Š. Klėgeris.

 

Kaip vieną pagrindinių savo darbų vicemeras įvardijo palankių sąlygų sudarymą mieste kurtis verslui, kad būtų sukurta kuo daugiau naujų darbo vietų.

 

Š. Klėgeris vicemeru paskirtas praėjusią savaitę vykusiame tarybos posėdyje. Slapto balsavimo metu jo kandidatūrą palaikė 19 tarybos narių, 3 balsavo prieš.

 

Socialdemokratė Jurgita Šukevičienė mero pavaduotoja paskirta pirmame naujos kadencijos tarybos posėdyje balandžio 18 d.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra