Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 20 165

Dar viena sutartis su „Kauno grūdais“: padaugės darbo vietų

Alytaus miesto savivaldybės Viešųjų ir užsienio ryšių skyriaus informacija  •    •  15:54, 2018-05-08
Alytaus miesto meras Vytautas Grigaravičius pasirašė naują investicinę sutartį su AB „Kauno grūdai“.
Alytaus miesto savivaldybės nuotr.

Alytaus miesto meras Vytautas Grigaravičius pasirašė naują investicinę sutartį su AB „Kauno grūdai“. Šia sutartimi investuotojas išsinuomotame sklype Alytuje vykdys veiklą, reikalingą naujai statomos maisto pramonės gamyklos aptarnavimui.

 

Išnuomotuose žemės sklypuose bus vykdoma sandėliavimo veikla, įmonė planuoja investuoti virš 2 milijonų eurų ir papildomai įdarbinti 12 darbuotojų prie jau pernai įsipareigotų 35-ių.

 

„Investicijų pritraukimas yra viena pagrindinių miesto strateginės plėtros krypčių. Dedame visas savivaldybei įmanomas pastangas sudaryti sąlygas naujiems verslams ir jos miestui atsiperka papildomomis darbo vietomis“, - teigė Alytaus miesto meras Vytautas Grigaravičius.

 

Pernai akcinė bendrovė „Kauno grūdai" su Alytaus miesto savivaldybe pasirašė investicijų sutartį, kuria 99 metams išnuomotas 4 hektarų sklypas Alytaus miesto pramonės parko teritorijoje. Bendrovės planuose – 12 milijonų eurų investicijos naujos maisto pramonės gamyklos statybai.

 

AB „Kauno grūdai" Alytuje, Pramonės gatvėje, jau seniai turi savo grūdų supirkimo padalinį, kuriame šiuo metu  dirba per 80 žmonių. Bendrovė Alytų pasirinko dėl patrauklių sąlygų investicijoms. Bendrovės atstovai teigia, kad Alytus naujai greitai paruošiamų makaronų, košių ir kitų maisto produktų gamyklai pasirinktas dėl strategiškai patogios vietos logistikos prasme ir todėl, kad miestas pasiūlė patrauklias sąlygas. Gamyklos veiklos pradžioje bus sukurtos 35 darbo vietos. Bendrovė tikisi, jog penkerių metų laikotarpyje  jos išaugs iki 220. AB „Kauno grūdai“ investuos nuosavas ir skolintas lėšas.

 

AB „Kauno grūdai“ statybas planuoja pradėti šių metų antroje pusėje ir tikėtina, kad nauja gamykla pradės veikti jau 2019- aisiais.

 

Alytaus pramonės parko plėtrai skatinti taip pat skiriamas išskirtinis dėmesys. Potencialiems investuotojams jau galima pasiūlyti ir paruošto naujo gamybinio pastato projektą, kurį investuotojas galės prisitaikyti savo poreikiams, bent pusę metų pagreitindamas verslo pradžią.

 

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra