Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 29 961

Dainų slėnyje BMW su žaliu lapu trenkėsi į stovintį automobilį

Raimonda Andriulionytė  •    •  16:43, 2019-09-04
Eismo įvykis Dainų slėnyje.
AlytusPlius.lt nuotr.

Būrį stebėtojų trečiadienio popietę sutraukė įvykis Dainų slėnio aikštelėje. Čia jaunas BMW vairuotojas įvažiavo į kitą aikštelėje stovintį tos pačios markės automobilį. Jo savininko tuo metu įvykio vietoje nebuvo. Apie tai, kad kažkas trenkėsi į jo BMW, vyras sužinojo sulaukęs skambučio iš policijos pareigūnų.

 

„Tuo metu buvau išvažiavęs kitu automobiliu, o šį palikęs aikštelėje. Apie nutikimą sužinojau iš pareigūnų“, - pasakojo apdaužyto BMW savininkas.

 

Po smūgio stovintis automobilis „užšoko“ ant žalios vejos.

 

Avariją sukėlusio vairuotojo BMW paženklintas žaliu lapu. Jaunas vairuotojas komentuoti situacijos ir eismo įvykio aplinkybių nepanoro.

 

Aikštelėje palikto automobilio savininkas tvirtino, kad eismo įvykį sukėlęs vairuotojas, kaip viskas įvyko, jam nepaaiškino. „Tik pasakė, kad taip jau gavosi“, - teigė kartu su aplamdyto BMW savininku įvykio vietoje buvęs vyriškis.

 

Alytaus miesto savivaldybės Saugaus eismo komisija ne kartą yra sulaukusi gyventojų skundų dėl į Dainų slėnį važiuojančių greitį viršijančių vairuotojų. Komisija ėmėsi kone visų eismo saugumo priemonių problemai išspręsti, bet gyventojai tvirtina, kad situacija nepasikeitė.

 

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra