Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Dainų slėnyje Alytuje lauks nemokamas renginys „60+ KINE“

Organizatorių informacija  •    •  14:49, 2020-07-27
Nors „60+ KINE“ renginiai skirti senjorams, tačiau palaikyti jiems kompaniją kviečiami ir įvairaus amžiaus jų artimieji.
Organizatorių nuotr.

Jau liepos 29 d.  Alytaus Dainų slėnyje alytiškių laukia nemokamas renginys „60+ KINE“, kurio metu laukia vaišės, dovanos ir prestižiniais kino apdovanojimais įvertinta ispanų kino grando Pedro Almodovaro juosta „Skausmas ir šlovė“.

 

Nors „60+ KINE“ renginiai skirti senjorams, tačiau palaikyti jiems kompaniją kviečiami ir įvairaus amžiaus jų artimieji.

 

Prieš pat filmo seansą, renginio svečiams bus pristatytas ir Pasaulinės lyderystės konferencijos projektas „Tyli lyderystė“, kurio tikslas atskleisti visuomenei retai žinomus, tačiau savo kilniais darbais kitų gyvenimus keičiančius ir įkvepiančius tylius lyderius.

 

Bilietai į „60+“ renginius – nemokami

 

Nemokamo žurnalo senjorams „60+“ įkūrėja bei vasaros renginių „60+ KINE“ idėjos autorė Laura Balčiūtė džiaugėsi, kad prie turiningo senjorų ir ne tik laisvalaikio prisideda verslas.

 

Saugant senjorus – renginiai po atviru dangumi

 

Kaip teigia organizatoriai, renginius po atviru dangumi organizuoti nuspręsta dėl saugumo, o mažesni šalies miestai organizuoti renginius „60+ KINE“ pasirinkti taip pat neatsitiktinai.

 

„Praėjus įtemptam karantino laikui nusprendėme vasaros renginius surengti ir mažesniuose Lietuvos miestuose, kur pramogų ir veiklos senjorams yra kur kas mažiau. Renginiai po atviru dangumi pasirinkti dėl senjorų saugumo, norėjome būti užtikrinti, kad mūsų renginiai yra visiškai saugūs. Lauke saugumą užtikrinti – paprasčiau“, – teigė kūrybinės agentūros „Ugdanti komunikacija“ vadovė Karolina Barišauskienė.

 

BŪTINA REGISTRACIJA: https://docs.google.com/forms/d/1YiVgs99aTBcWiLzuXEBAdCQb5WTK23ctTxVmhK-...