Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 19 416

Dainų slėnis: apribojimų daugybė, o gyventojai skundžiasi toliau

Raimonda Andriulionytė  •  raimonda@alytusplius.lt  •  17:05, 2019-08-08
Skundai ir prašymai dėl Dainų slėnio nesibaigia.
AlytusPlius.lt nuotr.

Nors savivaldybė ėmėsi visų priemonių, kad į Dainų slėnį važiuojantys automobiliai gyventojams nekeltų rūpesčių, problemos dar vis tiek nesibaigia. Saugaus eismo komisija ir vėl gavo gyventojų skundą dėl transporto priemonių keliamo triukšmo prie Dainų slėnio.

 

Komisijos narių teigimu, savivaldybės administracija jau ėmėsi visų priemonių, kad į Dainų slėnį važiuojantys automobiliai keltų kuo mažiau triukšmo.

 

Saugaus eismo komisijos sprendimu, J. Basanavičiaus gatvėje buvo įrengtas greičio mažinimo kalnelis, Lelijų ir J. Basanavičiaus gatvėse pastatyti kelio ženklai „Gyvenamoji zona“, kurių galiojimo zonoje vairuotojai turėtų važiuoti 20 kilometrų per valandą greičiu, o pėstiesiems suteiktas pirmumas prieš transporto priemones.

 

Norint užtikrinti saugumą, taip pat buvo apribotas važiavimo į Dainų slėnį laikas, įrengta papildoma vaizdo stebėjimo kamera ir apšvietimas.

 

Kadangi Saugaus eismo komisija padarė viską, ką galėjo, jos nariai pasiūlė Dainų slėnyje sustiprinti policijos patruliavimą. Saugaus eismo komisijai priklauso ir Kelių policijos skyriaus pareigūnas.

 

„Dainų slėnis yra ta vieta, kurią apžiūrėti policijos pareigūnai atvyksta ir nesant konkrečių iškvietimų. Tačiau patruliavimas dar sustiprės, kadangi teritorija bus papildomai įtraukta į patruliavimų maršrutą, ir į ją užsuks daugiau patruliuojančių ekipažų“, - sakė Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vyriausioji specialistė Eglė Kačinskienė.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai