Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt

Dainavos progimnazijos kieme pradinukai pasodino įvairiaspalvių gėlių

Dalia Vitalija Kačanauskienė, pradinų klasių mokytoja  •    •  8:53, 2019-06-11
Pradinukai sodino gėles.
Dainavos progimnazijos nuotr.

Dainavos progimnazijos pradinių klasių mokiniai sėjo įvairių gėlių sėklas, jas pikavo. Stebėjo augimą, laistė, prižiūrėjo serenčių, astrų, petunijų, surfinijų daigus. Sušilus orams gėles sodino mokyklos kieme stovinčiuose vazonuose, gėlyne.

 

Dauguma pirmokų net nežinojo, kaip reikia sodinti gėles. Jiems parodė mokytoja, kiemo darbuotoja ir draugai, kurie namuose tokius darbus jau dirbę. Atliekant tokią veiklą mokykloje supranti, kad vaikai mokosi rūpintis augalais, jaučiasi atsakingi, tampa kantresni, draugiškesni.

 

Jau šeštus metus Alytaus Dainavos progimnazija vykdo aplinkos apsaugos švietimo projektą „Žaliu taku“, finansuojamą Alytaus miesto savivaldybės. Mokytojos pastebėjo, kad auga karta, pasaulį pažįstanti iš paveikslėlių. Nors daug žino, tačiau to gyvenime nemoka pritaikyti. Reikia parodyti, kad pažintų pasaulį. Svarbu, kad vaikai suprastų, kad niekas neatsiranda savaime, jei nori, kad būtų gražiau, turi padirbėti.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
loading...
Komentarų nėra

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai