Dainavos progimnazijoje – drąsiausieji, stipriausieji ir vikriausieji vaikai

Dainavos progimnazijos inf.  •    •  16:59, 2019-03-01
Nugalėtojų komanda su mokytojomis su G. Baranauskiene ir D. Grudzinskiene.
Organizatorių nuotr.

Vasario pabaigoje Alytaus Dainavos progimnazijos 3-4 klasių mokinių komanda su mokytojomis Gitana Baranauskiene ir Daiva Grudzinskiene dalyvavo Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų 2008 metų gimimo ir jaunesnių mokinių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybose. Pogrupyje įveikusi Dzūkijos mokyklos, Šv. Benedikto gimnazijos ir Sakalėlio pradinės mokyklos komandas, progimnazijos komanda iškovojo teisę dalyvauti finalinėse varžybose.

Jose teko varžytis su Panemunės progimnazijos ir Senamiesčio pradinės mokyklos komandomis. Finalinėse varžybose virė stiprios emocijos, nepagailėta jėgų, atkaklumo, ryžto.

Dainavos progimnazijos komanda buvo vieninga, kovojo įnirtingai ir užėmė pirmąją vietą bei iškovojo taurę. Jaunieji sportininkai buvo apdovanoti medaliais. Mokyklos moksleivių komandai suteikta galimybė atstovauti Alytaus miestui 3-4 klasių estafečių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ zoninėse varžybose.

Jos kovo 8 d. vyks Panemunės progimnazijoje Alytuje.