Pranešk naujieną!
Tel. 8 616 51 718. El. paštas info@alytusplius.lt

Buvęs policijos pareigūnas pristatė prevencinių priemonių programą „Saugi mokykla"

Alytaus miesto savivaldybės informacija  •    •  11:23, 2023-12-28
D. Joneikis.
Alytaus miesto savivaldybės nuotr.

Ketvirtadienį Alytaus miesto savivaldybėje lankėsi Darius Joneikis, mažosios bendrijos „Dariaus projektai“ vadovas. Jį priėmė savivaldybės vicemerė Jurgita Šukevičienė. D. Joneikis, 28 metus Kaune dirbęs policijos pareigūnu, pristatė ilgalaikę kompleksinių prevencinių priemonių programą „Saugi mokykla".

 

D. Joneikis, judėjimo „Stabdyk nusikalstamumą“ Kauno regiono skyriaus vadovas, dabar jau 9 metus visoje Lietuvoje skaito paskaitas apie el. cigarečių vartojimo naujas tendencijas ir grėsmes, apie naujas rinkoje prieinamas psichoaktyviąsias medžiagas, narkotinių medžiagų daromą žalą organizmui, jų ilgalaikį poveikį, taip pat teisines pasekmes.

 

 

Ne tik Alytuje vis jaunesni mokiniai vartoja elektronines cigaretes ar lengvas psichoaktyviąsias medžiagas. Norint suprasti mokinių elgesio pokyčius ir identifikuoti jų vartojimą, reikia turėti tam tikrų žinių ir kompetencijų. Lektorius pristatė norvegų metodiką, kaip pagal fizinius požymius galima nustatyti nuo psichotropinių medžiagų apsvaigusį asmenį.      

 

Susitikime taip pat dalyvavo Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Loreta Šernienė bei kiti atsakingi specialistai.

 

Buvo aptartos galimybės rekomenduoti Alytaus miesto švietimo įstaigoms įsigyti metalo detektorius ir sintetinių kanabinoidų testus.

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai