Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 20 235

Būsto priežiūros įmonė atleis daugiau kaip du šimtus darbuotojų

Raimonda Andriulionytė  •  raimonda@alytusplius.lt  •  12:17, 2019-08-02
Asociatyvi nuotr.

231 – tiek darbuotojų planuoja atleisti gerai žinoma, šalies miestuose būsto priežiūros paslaugas teikianti įmonė. Tai palies ir Alytų, kadangi įmonė savo veiklą vykdo ir čia. Apie numatomą grupės darbuotojų atleidimą bendrovė jau pranešė Užimtumo tarnybai.

 

Pranešimas buvo pateiktas liepos 11 dieną. Kaip informavo Užimtumo tarnybos atstovė spaudai Milda Jankauskienė, įmonė „Mano būsto priežiūra“ nurodė, kad darbuotojai atleidžiami dėl to, jog darbuotojų atliekama darbo funkcija darbdaviui tampa pertekline dėl darbo organizavimo pakeitimų.

 

Lietuvoje iš viso planuojama atleisti 231 darbuotoją, penki jų įspėjimus apie numatomą atleidimą yra gavę Alytuje.

 

 „Mano būstas“ atstovas žiniasklaidai Paulius Ugianskis teigė, kad įmonių grupė, kuriai priklauso jų bendrovė, atsisako Lietuvoje remonto darbus daugiabučiuose vykdančio techninio personalo ir pristato pasaulyje vis labiau populiarėjančią dalijimosi ekonomika grįstą sistemą „PortalPRO“.

 

Dalijimosi ekonomikos sistema orientuota į  informacinių technologijų pagalba sukurtą rinką, kur žmonės gali dalintis daiktais, paslaugomis, užsiimti prekyba. Visa tai vyksta internetinėje erdvėje.

 

Tad, kaip aiškino P. Ugianskis, visi LIetuvos meistrai galės prisjungti prie naujai sukurtos virtualios platformos, o įmonė galės užtikrinti jiems nuolatinį užsakymų srautą, laisvą darbo grafiką, galimybę skaidriai dirbti ir užsidirbti.

 

Anot jo, principas toks pats, kokiu dirba šiuolaikinės pasaulinio lygio kompanijos: pavyzdžiui, UBER ir BOLT. Platformoje galės dirbti tik sertifikuoti ir individualios veiklos pažymėjimus turintys meistrai, tad nebeliks vietos šešėliui.

 

„Daugiabučiuose namuose daugėja darbų, kuriuos privalome atlikti laiku ir kokybiškai. Kadangi esame įsipareigoję prieš klientus teikti visas būsto priežiūros paslaugas, o užsakymų yra daugiau, nei turimų žmogiškųjų resursų, planuojame pasitelkti išorės rangovus darbų atlikimui, tokiu būdu atsisakant darbų atlikimo savo jėgomis.

 

Būtent todėl nutarėme sukti pasaulyje vis labiau populiarėjančiu dalijimosi ekonomikos keliu ir sukurti platformą, kuria galės naudotis visi namų ūkio darbus išmanantys meistrai”, - situaciją komentavo P. Ugianskis.

 

Jis teigė, kad įmonė atsisako tik remonto darbus daugiabučiuose vykdančio personalo, Alytuje iš viso – penkių darbuotojų, su kuriais, priklausomai nuo darbo stažo ir kitų niuansų, darbo sutartys bus nutraukos iki spalio 12 dienos. Visi kiti įmonės darbuotojai (vadyba, avarinė tarnyba) dirbs kaip iki šiol.

 

Nutraukus darbo sutartis, meistrai galės registruotis dirbti „PortalPRO“ platformoje.

 

 

 

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra