Pranešk naujieną!
Tel. 8 670 94 094. El. paštas info@alytusplius.lt


Vakar mus skaitė 15 254

Boikoto dieną Alytaus „Lidl“ pasiekė pirmosios prekės?

Raimonda Andriulionytė  •  raimonda@alytusplius.lt  •  16:27, 2016-05-11
Boikoto dieną Alytaus „Lidl“ pasiekė pirmosios prekės?
AlytusPlius.lt nuotr.

Prekybos centrus boikotuojančių alytiškių dėmesį atkreipė prie  netrukus atsidarysiančio naujojo „Lidl“ Jazminų gatvėje atvykęs krovininis automobilis, iš kurio, privažiavus prie pat parduotuvės, buvo kažkas iškraunama. „Gal į parduotuvę atvežė pirmąsias prekes?“ – vieni kitų klausinėjo prie parduotuvės stoviniavę alytiškiai.

 

Ar tikrai Alytuje duris praversiantį prekybos centrą pasiekė pirmosios prekės ir ką į parduotuvę atvežė krovininis automobilis, „Lidl Lietuva“ rinkodaros ir komunikacijos specialistė Valerija Lebedeva atskleisti nenorėjo.

 

„Konkrečių procesų, kas vyksta parduotuvėse, nekomentuojame. Galiu pasakyti tiek, kad per pirmąjį šių metų pusmetį planuojame atidaryti 10 „Lidl“ parduotuvių įvairiuose Lietuvos miestuose“.

 

Prie „Lidl“ prekybos centro Alytuje jau ne pirmą dieną būriuojasi būsimi darbininkai, parduotuvės teritoriją akylai stebi apsaugos darbuotojai.

 

Pasak gyventojų, prie būsimo prekybos centro jau buvo atvykę specialistai, užsiimantys šaldytuvų montavimu ir įrengimu.

 

Planuojama, kad „Lidl“ prekybos centras Alytuje bus atidarytas birželio pradžioje, tačiau tikslios datos parduotuvės komunikacijos atstovai neįvardina.

Griežtai draudžiama alytusplius.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti alytusplius.lt kaip šaltinį.
Komentarų nėra